Skocz do zawartości

XSServer nie akceptuje dłużej Xrumera i Scrapeboxa


vanvar

Rekomendowane odpowiedzi

zrestartowali serwery i pytali czy juz działa.

Dajcie im chwilę na ogarnięcie wszystkiego.

dokładnie tak samo miałem w sobote :D już myslałem żę ze mna polecieli tylko w kulki,

najgorsze ze to ip w spamhousie to jeszcze poprzedni właściciel załątwil bo ja nimi tylko harvestowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
co do IP to status IP zmienia się na stopspamforum po 14 dniach jesli nic się nie dzieje z tego IP ( jest wzmianka ze brak spam aktywności przez odstanie 14 dni) , ciekawo czemy blokowali wszytko jak leci, pzreciez te z których się nie spamowało w ostatnim czasie mogli zostawić

no właśnie Max i to jest pytanie zagadka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan - dziwne, czemu więc nie zmienili statusu IP mojego vpsa

zarejestruj sobie u nich na forum koto, cześć info dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników

Jak klikniesz w samo IP po zalogowaniu otrzymasz komunikat No activity seen from this IP in approximately 7 weeks , proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na VPS-ale mi na dedyku w xsserver (wczoraj padł) nie zmienili IP i wszystko wróciło do działania.

Myślałem że to jakieś powiązane działanie z tym waszym ale chyba mnie to jednak nie dotyczy...

Pozdrawiam T.

PS Oho już się pocieszyłem działaniem raptem...pare minut---już mam pada znów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności