Skocz do zawartości

XSServer nie akceptuje dłużej Xrumera i Scrapeboxa


vanvar

Rekomendowane odpowiedzi

no na poczatku wlasnie mialem dropboxa ale jakos z czasem jak nie zawodzili czujność rewolucyjna spadła :) i go nie włączałem bo sie bałem że zamula

Zawsze jest stary, dobry ftp (sftp) np. przez WinSCP. Ja przerzucam wszystko przez konto na hostingu. 1 kliknięcie więcej.

Pozdrawiam,

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Napisali że jeśli chce korzystać z serwerów to muszę dopłacić po 10$ za zmianę IP, resztę ticektów pozamykali i generalnie mają w du**e wszystko.

Tobie chociaż odpisali:) Ja już im w niedziele zapłaciłem 20$ żeby mi odkurzyli vpsy bo chciałbym listy powyciągać i do dziś cisza......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie, bo w regulaminie maja wzmiankę o spamie, że mogą cie wywalić. O profesjonalizmie nie gadaj bo przez prawie 2 lata 80% polskiego seo hostowalo tam swoje zabawki i suport był perfekcyjny, wiele razy robili rebot w nocy po paru minutach od zgłoszenia.. Po prostu - się skończyło i to nie z ich winy. IP zablokował dostawca za liczne spam raporty. Do czasu jak będą mieć nowe nic nie mogą zrobić, rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności