Skocz do zawartości

XSServer nie akceptuje dłużej Xrumera i Scrapeboxa


vanvar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Proponuje wooservers

Tutaj ref, jeśli ktoś chce mnie wspomóc ;)

a tutaj ukryta oferta windowsa pod scrapeboxa(nie widnieje na stronie)

https://helpdesk.wooservers.com/cart.php?a=add&pid=185

Support działa sprawnie, polecam wszystkim

Byle tylko nie przeniosło się te 80% seo tam ;-)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, do tej "akcji" support odpowiadał błyskawicznie, nie chodziło mi o profesjonalizm ogólny, tylko o podejście po tej akcji - mimo wszystko powinni starać się też zrozumieć tych, którzy nie spamowali (czyt. nie było IP serwera na stopspamforum za mojej kadencji). Fakt, było, skończyło się, dobrze, że płaciłem co miesiąc i straciłem parę groszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mail od łaskawców,

Dear XXXX,

currently we need a little bit more time to answer to all open tickets and pending orders. We have holidays and some of our guys are out of order.

Next week we'll get lots of new hardware stuff (VPS and dedicated systems). Hopefully we'll answer any ticket until next wednesday.

Thanks for your patient!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie swoje serwery. Moj dziala :jezyk1:

Dokladnie wylacyzli go tydzien temu i dzisiaj o 01:00 sprawdzilem i dziala juz od 10 godzin :) Oczywiscie na starym IP.

Wiekszosc tych systemow do walki ze spamem blokuje IP wlasnie na 7 dni, wiec moze jak teraz kara spadla to bedzie dzialac ponownie ok, do nastepnego bana.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie serwisy jakie podałeś nie maja możliwości banować IP, oni gromadzą zgłoszenia udostępniają swoje bazy, udostępniają API dla softów rożnego rodzaju, innych serwisów i t/d... IP banują dostawcy, ale swoja wiedzę na temat ilość i jakość spamu bazują na tych miedzy innymi na serwisach i na zgłoszeniach bezpośrednich. Na xSerwer była właśnie taka sytuacja ich dostawca IP zbanował te IP na jakich bylo dużo spamu, a informacje czerpali z stopforumspam.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co oni kombinują, ale na wakacjach nie są ;)

Dear *****,

in order to meet the increasing needs of our customers and to keep satisfying their high level of expectations, on Friday the 6th of April we has changed our

PayPal Payment account. Today we canceled all Subscriptions on our OLD PayPal account. Since Friday no Invoice has been automatically set to "Paid". We

will do this tonight manually.

Notice: Moneybookers and 2checkout (Creditcard payment) are currently deactivated. Both will be activated uppon in the next three - four days. If you have

suggestions about new or extra payment methods, let us know.

To keep on going with PayPal Subscriptions, please set this directly on our NEW PayPal Account during the Invoice-Payment gateway. You will find the link

for it directly in the Invoice eMails.

Information: On the 1st of May we will add new economy and professional servers on our website. For example: New Ivy bridge servers incl Intel Core i7-3820

and 64 GBytes RAM. + Special unmetered series!

Please don’t hesitate to contact our support directly for further questions. We apologize that we currently cannot answer any ticket in some hours. We need

about one to three days to answer. Please be patient. Thank you very much!

King regards,

XSServer.eu Team

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności