Skocz do zawartości

Dotpay Ltd. -> Dotpay S.A.


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że w związku ze zmianami na rynku usług płatniczych (m.in. wejściem w życie przepisów dotyczących dyrektywy europejskiej w spawie usług płatniczych, tzw. PSD), spółka Dotpay Ltd., z która zawarliście Państwo umowę niniejszym wypowiada zawartą umowę o świadczenie usług.

W związku z tym mamy zaszczyt zaproponować Państwu pełną obsługę wszystkich transakcji na platformie dotpay.pl poprzez polska spółkę Dotpay S.A., która jest Agentem Rozliczeniowym w myśl ustawy z dnia 12 września 2002 o elektronicznych instrumentach płatniczych.

Korzyści dla Państwa z tym związane to m. in.:

1.Dostęp do nowych, stale wzbogacanych form płatności, które dotychczas dla Państwa były niedostępne. Są to między innymi takie formy płatności jak: Płacę z iPko, Millenium Transfer, Płać z ING Bank Śląski, TransKasa, BS Wschowa, Płacę z Alior Bankiem, Płace z Citi Handlowy, Polbank EFG, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, SkyCash, Getin Bank.

2. Bezpłatne przyjmowanie płatności ratalnych poprzez usługę E-Rata: Raty z Alior Bankiem. Jest to dla Państwa całkowicie bezpłatny kanał płatności, który umożliwia rozłożenia przez Państwa klienta kwoty zakupu na wygodne raty.

3. Szybka i profesjonalna obsługa dzięki zastosowaniu najnowszej platformy Microsoft Dynamics CRM 4.0.

4. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz podmiotów prawnych niezawodna obsługa kart płatniczych Visa, MasterCard, Diners Club, JCB przy współpracy z First Data Polska S.A. wraz z obsługą standardu 3D Secure, która z znacznym stopniu eliminuje ryzyko fraudów (transakcji oszukańczych), a tym samych chroni Państwa przed możliwością wystąpienia chargebacków.

5.Najszybsze i terminowe wypłaty zgromadzonych środków na rachunek bankowy, przez stabilnego partnera, będącego pod stałym nadzorem Narodowego Banku Polskiego.

Dla 100 osób, które najszybciej dokonają migracji przygotowaliśmy upominek w postaci karty płatniczej prepaid Dotpass!

Pragniemy również poinformować, że założone przez Państwa usługi np. SMS Premium lub PayPerCall, mogą zostać przeniesione.

Prosimy o jak najszybsze dokonanie migracji, co pozwoli Państwu na zachowanie ciągłości świadczonych usług. Pierwszy krok to wypełnienie formularza pod adresem https://ssl.dotpay.pl/migracja.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że nowa oferta pozwoli Państwu na jeszcze lepszy i dynamiczny rozwój e-biznesu.

Z poważaniem,

Dotpay Ltd.

Ciekawe jak z płatnościami, zalegają jak zwykle.. Ma ktoś alternatywę dla Dotpay z prowizją rzędu 50% i możliwością obsługi kk dla klientów prywatnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przepiąłem się - ale z LTD nie miałem problemów ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiu: ja robiłem wszystkie kody od nowa - na szczęście dzięki temu zrobiłem porządek

@nrm: Mnie odpisują po kilku godzinach a czasem od razu ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak usunę daną opcję sms z 1 konta to będę mógł utworzyć taką samą na drugim (te same dane)?

Raczej tak ale by mieć 100 % zadzwoń do działu technicznego.

Proponuje nie usuwać i tworzyć od nowa tylko zlecić im migracje. Dużo wygodniejsze.

Skoro Ci nie odpisują to może do niewłaściwej osoby piszesz? Zadzwoń tam i wypytaj z kim masz się kontaktować w takich i takich sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki trzeba wybrać typ konto, jeśli się korzysta z pałatności internetowych i usług SMS?

Trzeba mieć dwa konta - info od Dotpay S.A.

W kodzie obsługi się coś zmieniło czy wystarczy, że podmienię nazwę usługi czy numer klienta?

Wiecie kiedy traci aktywność robienie przelewów i sms z Dotpay Ltd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowę wypowiedziano z dniem 31.03 - PL kaząło z taką samą datą dostarczyć rezygnację. Więc de facto ok 29.03 przepiąłem wszystko pod PL. Wszystkie usługi przeniosłem konfigurując je od nowa :)

Nie wiem o jakich 2 kontach mowa ale ja mam jedno - zmieniło mi się de facto ID tylko (chocć w ramach porzadków nazwy usług też pozmieniałem).

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności