Skocz do zawartości

Dotpay Ltd. -> Dotpay S.A.


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

makensis, ja tak samo jak Zgred pod płatności SMS i internetowe mam jedno konto, więc jakieś dziwne to info :) Swoje konto (firmowe) zakładałem na początku roku.

[edit]

Po wypowiedzeniu umowy, konto kasuje się automatycznie? Jak widzę mam jeszcze stare konto prywatne, które było w Dotpay ltd i nie jest mi ono już do niczego potrzebne.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare konto zostanie jakiś czas abyś mógl: zrobić płatności, wystawić FV i tak dalej ... pewnie skasuja jak dojdzie wypowiedzenie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja też czekałem prawie 1,5 miesiąca. Piszcie do SA - pomogą.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś może Dotpay Ltd. nie wypłaciło zaległej wpłaty? Czekam już ponad dwa miesiące.

Nie, ale za to ty mi nie wypłaciłeś jak dotąd mojej kasy za pisanie na twoim portalu. Czekam ponad dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z Smsami jest co miesiąc problem. Mam śmiesznie niskie kwoty a płatności zawsze przychodza z opóźnieniem. Wysłałem kilka dni temu kolejny raz zapytanie w tej sprawie, na razie odpowiedzi brak

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnie opóźnienie to 30 dni :( wydaje mi się, że któregos dnia po prostu nie przypomnę o płatności i wyślę monit, na ktory znowu nie będzi eodpowiedzi i wysle sie wtedy zawiadomienie o rozpoczęciu wpisu do krd ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie walą sobie w dekiel ... poczekam na druga fakturę niezapłaconą, potem wezwanie na 60 dni i do KRD. Nie będzie zlituj.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności