Skocz do zawartości

Jak kupić narkotyki - przewodnik


yavaho

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem troche w szoku

We współudziale policji puścili w TV przewodnik jak kupić narkotyki z holandii. Powinni to jeszcze puścić w podstawówkach :pytajnik:

Pewnie niektóre dzieciaki już wiedzą co to jest thor i bitcoin. Ale nasze media razem z policją postanowiły douczyć dzieciaki jak umiejetnie z tego korzystać.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobili to umyślnie to ich nowa metoda na nabijanie statystyk. nikt juz nie przywozi trawska z holandi takie samo sie hoduje w polsce , a dragi to z pl woza na zachod i połnoc a nie na odwrot. program parodia znow chca zlapac kilku nastolatkow nabic staty i sie pochwalic w tv . Nalezy zlegalizowac gandzie przynajmniej szpitale wyjda z dlugów i bedzie mozna obnizyc wiek emerytalny. zyski z podatkow 3x tyle co na alkoholu,ale narod ciemny woli źyc za jałmużne co zrobic za glupote niech placa.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej puścić na żywioł ... Tylko kto będzie płacił za rehabilitacje małolatów ?? Wystarczy , że bez tego mamy 70% ćwierćmózgów wśród młodzieży ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobili to umyślnie to ich nowa metoda na nabijanie statystyk
Pytanie kto ma w tym interes?

Według mnie to nie wiedzieli co robią za wyjątkiem dziennikarki z gazety wyborczer, ktora to pewnie chciała zabłysnąć swoją "inteligencją internetową". Redaktorzy z "pytanie na śniadanie" pewnie pierwszy raz usłyszeli o tor i bitcoin a policjant prawdopodobnie też, bo pitolą coś o karcie kredytowej i do końca programu nawet nie zrozumieli ze nie potrzeba żadnej karty kredytowej. Powiem że nie potrzeba nawet żadnej tradycyjnej waluty aby nabyć bitcoin, wystarczy że rodzice będą płacić większy rachunek za prąd :)

Szkoda tylko ze bitcoin reklamowany jest w tym przypadku od ciemnej strony.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma w tym interes ? Największy mają mafie narkotykowe które rocznie czerpią nawet miliardy zysków z tego ,ale skupmy się na trawie bo te inne kupy mnie nie interesują i jestem przeciw ich legalizacji.

Tak więc politycy biorą łapówki od mafii aby to było nielegalne w PL i aby dalej mogli czerpać milionowe zyski z tego oni a nie państwo.(myslicie że dlaczego Palikot tak się nagle uciszył z tą legalizacja ,a ustawa która weszła nie dawno to kpina) Naród oczywiście zadowolony z takiej postawy polityków no bo to przecież trawa narkotyki jak heroina proste. Skutek - narkotyków jest więcej, są bardziej zanieczyszczone i szkodliwe co powoduje że młodzi częsciej choruja i oczywiście dużo dużo więcej młodych ludzi zażywa narkotyki niż by zazywała gdyby było one legalne to jest logiczne.

Policja, Prokuratura Sądy - cóż nawet posiadanie 0,074g(miałem kiedyś tyle) jest to sprawa karna w której grozi poważny wyrok więzienia .A jako sprawa karna bardzo dobrze wyglada w statystykach no i premie są odpowiednio wyższe .Tak więc złapaniem kilku małolatów z 0,1 grama można sobie zrobić staty i premie takie jak za łapanie morderców i gwałcicieli . I te cholerne darmozajdy zamiast zajmowac sie powaznymi sprawami zajumują sie pierdołami .Bo przecież wiadomo że prokuratora nie interesuje twoja wina nawet jak wie że jesteś nie winny robi wszystko aby posadzić człowieka to jest logiczne i tak się w Polsce robi .

Tak więc to wszystko jest chore i nie normalne.Winni są obywatele i ich ciemnota oraz brak sprzeciwu przeciw bezprawiu w Polsce tu już nawet o dragi nie chodzi ale o wszystko . jest chore i nie normalne.Winni są obywatele i ich ciemnota oraz brak sprzeciwu przeciw bezprawiu w Polsce tu już nawet o dragi nie chodzi ale o wszystko .Czyli mamy to na co naród pozwala.Brawo :)

Było by legalne wtedy Policja ,prokuratura i sądy wreszcie by się musiały zająć powążnymi przestępcami ,bo jak narazie na polskich ulicach jest bezprawie, do budżetu rocznie wpływało by podejrzewam minimum 20 miliardów złoty,spadła by spozywalnośc twardych narkotyków , pewnie mniej by też został przy paleniu tej trawy, i była by czysta .Jednym słowem same plusy by z tego były.No ale po co nam to hehe :P

Beerbant masz dużo racji ale nielegalne jeszcze bardziej szkodzi tym małolatom bo se wyszukują rózne mieszanki i się tym trują.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w tematyce TORa to polecam Onion Forum - dla tych, którzy myślą, że w internecie widzieli już wszystko wink.gif

Co tam można znaleźć w skrócie? (boję się, że skrzywdzę swoją psychikę :))

@Iran

To wszystko jest logiczne, ale wystarczy powiedzieć, że te zakazy są dla dobra ludzi i już większość siedzi cicho.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyśl w Polsce jest co najmniej 150k narkomanów opiatowych X 0.75g dziennie X 365 dni = to jest ponad 40 ton heroiny i myślę, że to bardzo niedoszacowane.

Jakiś debil w dresie przewiezie dwa tiry Heroiny z Afganistanu.

Przecież wiadomo kto tak naprawdę prowadzi Import zagraniczny nie.

Więc można powiedzieć, że narkotyki są legalne, bo sprowadzane przez państwowe służby.

Często dostaję maile od "sklepów chemicznych" z zapytaniem czy mam już zaopatrzenie na imprezę, bo zarejestrowałem się na forum dla uzależnionych (jestem psychiatrą i muszę znać nowe trendy).

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w tematyce TORa to polecam Onion Forum - dla tych, którzy myślą, że w internecie widzieli już wszystko wink.gif

Co tam można znaleźć w skrócie? (boję się, że skrzywdzę swoją psychikę :D)

Jak się boisz o swoją psychikę to lepiej nie wchodź. Po drugie chodzenie po bagnach wciąga więc już w przedbiegach odradzam.

PS. Onion forum dawno już nie istnieje. Teraz jest kilka innych.

@topic

Według mnie tam żadna reklama, ten kto chce zdobyć narkotyki to i tak je zdobędzie, a black market to żadna nowość. Powiem nawet, że narkotyki jest łatwiej załatwić dla niepełnoletniego niż zakupić papierosy czy alkohol w sklepie.

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności