Skocz do zawartości

Jakiej przeglądarki używacie?


My4tic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chodzi o popularność a o to co jest szybsze/mniej pamięciożerne. FF używałem z przyzwyczajenia a po zainstalowaniu Chrome jest widoczna różnica w szybkości. Chrome jednak odczuwalnie szybszy co potwierdza to co widzę w GA. Macie podobne dane w GA?

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrome, a inne do sprawdzania wygladu stron

e:/ nie wiedzialem ze windows odpala sie dluzej przez chrome i szukalem przyczyny od jakiegos czasu, teraz dam spokoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki paq fajna stronka . Na chrome zdecydowanie mi się najlepiej pracuje ale jak pomyśle że Google chrome szpieguje mnie lepiej niż CiA Talibów to jestem dosyć przestraszony i mam dylemat czy z niej korzystać .Incognito też nic nie daje bo tak samo szpieguje informacje to tylko taki pić na wodę .:)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna przesiadłem sie na Chrome do zawodowych spraw uzywam IE oraz FF.

Inwigilacja Googla mi nie przeszkadza tym bardziej ze już sie nie kryją tym, że rejestrują każdy ruch internautów.

Generalnie nie ma na rynku przeglądarki, która pozwalała by incognito przeglądać internet, dla dobrego samopoczucia programiści umieścili przycisk "schadow" w przeglądarkach ale to taki chwyt marketingowy. Żadna przeglądarka nie maskuje IP przez tuneling i nie ukrywa mac adresu.

Generalnie wole szpiega Google który moje dane najwyżej prześle do CIA niż no profit FF który w akcie desperacji informacje o mnie sprzeda do producenta wiagry który zaspamuje mojego e-maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie FF, często Chrome. Ale po 5 latach szykuję się do wymiany komputera. Ipad kupiony córce zrobił na mnie wrażenie, więc chcę przesiąść się na OS od maka. I prawdę mówiąc nie wiem czy tam działają inne przegladarki niż safari, kupię to się przekonam.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności