Skocz do zawartości

Kilka ciekawych faktów


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego przy tworzeniu świata zapomniano o dinozaurach? :)

Dlaczego wg. pism człowiek nie pochodzi od małp a z gliny i żebra?

Zasadniczo uważam, tak jak w przypadku homoseksualistów: rób se co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz. Nie informuj mnie tylko o tym, bo na prawdę guzik mnie to obchodzi...

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak właściwie to całkiem ciekawy zwyczaj, ale jak by wyglądało picie wódki na grobie kogoś z rodziny na naszych cmentarzach ? ;)

zapewniam Cię że całkiem fajnie, choć tradycja z daleka, słabo znana, więc lepiej jak za wiele osób nie widzi :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Myślałem, że to żart, aż doczytałem do końca.

Potem i tak myślałem, że czytam wywód pierwszoklasisty (i wciąż zakładam, że tak jest).

Nie zależy mi na tym, by kogokolwiek obrazić, jednakże jest to tak elementarna wiedza z zakresu religioznwastwa, jak dodawanie ułamków. Wśród moich znajomych wystarczy mieć bardzo ogólną wiedzę o świecie i zerowe zainteresowanie religiami wiary, by połowę tych rzeczy wiedzieć (a czasami nawet wydedukować, jak w przypadku uroczystości Bożego Narodzenia [nie jest to święto, tylko uroczystość]) albo uroczystości Wszystkich Świętych [oczywista próba zasłonięcia różnych świąt ku czci śmierci]).

Zachęcam do rozwijania wiedzy w każdą stronę i rozumienia całości kontekstu, a nie tylko wycinka rzeczywistości.

"...wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy..."

Zawiodły i rozczarowały, więc nie polecam: ReMedia z Bydgoszczy, Net-Sukces Krzysztof Ziółkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Tak właściwie to całkiem ciekawy zwyczaj, ale jak by wyglądało picie wódki na grobie kogoś z rodziny na naszych cmentarzach ? ;)

W kulturze np.: Romów jest to całkiem normalne. Nie płaczą na śmiercią tylko się cieszą. Miałem okazję uczestniczyć w czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Tak właściwie to całkiem ciekawy zwyczaj, ale jak by wyglądało picie wódki na grobie kogoś z rodziny na naszych cmentarzach ? ;)

No jakbym miał jeszcze chlać po cmentarzach to chybabym, kurde, pękł!

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym Wam przedstawic kilka ciekawych faktów

a czymże są i skąd się wzięły zbliżające się święta - jajeczka, zajączek (za Wiki : "odgrywał rolę w "pogańskich" wierzeniach m.in. jako symbol płodności" :):):):) ) ?

w sumie może od razu powinno się wrócić do korzeni i Trygława.....

Rapidshare to nie wszystko. Tak jak życie bez błyszczyka ma sens.

Lubię czytać ciekawe komiksy z kolorowymi obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..No jakbym miał jeszcze chlać po cmentarzach to chybabym, kurde, pękł!

Bardziej bym się martwił o spiewanie: 100 lat, niech żyje, żyje nam!

podczas gdy 2, 3 lokale dalej by odprawiano pogrzeb :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii pogrzebów - jak ktoś będzie przypadkiem w Nowym Orleanie to polecam popatrzeć sobie na pogrzeb ....

Jeden z przedmówców zauważył ważną rzecz - człowiek bez wiary traci sens istnienia ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności