Skocz do zawartości

Wasze katalogi na skrypcie "otwarty.pl mini"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Katalog Stron Fotograficznych

a ja nic nie zmieniam bo mi się standardzik podoba :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Większa ilość :pytajnik:

www.katalog.augustow.pl

www.katalog.bedzin.pl

www.katalog.gorlice.pl

www.katalog.grajewo.pl

www.katalog.ilawa.pl

www.katalog.jelenia-gora.pl

www.katalog.kepno.pl

www.katalog.lukow.pl

www.katalog.mielec.pl

www.katalog.pomorskie.pl

www.katalog.pomorze.pl

www.katalog.sanok.pl

www.katalog.szczytno.pl

www.katalog.zarow.pl

www.katalog.babia-gora.pl

www.katalog.bielawa.pl

www.katalog.jaworzno.pl

www.katalog.jgora.pl

www.katalog.mielno.pl

www.katalog.olecko.pl

www.katalog.ostrowwlkp.pl

www.katalog.tgory.pl

www.katalog.zachpomor.pl

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest jakiś problem z twoim tokenem, bo za każdym razem jak próbuję zasugerować kategorię lub podkategorię dostaję komunikat, że źle przepisałem token - a przepisałem dobrze.

Poza tym polecam:

dobre-strony Internetu - XHTML1.0

i zapraszam do wpisywania się. W przypadku dodawania katalogów, proszę o dopisanie mojego w zgłaszanym katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z twoim tokenem, bo za każdym razem jak próbuję zasugerować kategorię lub podkategorię dostaję komunikat, że źle przepisałem token - a przepisałem dobrze.

Nie manipulowałem przy kodzie z tokenem - widocznie jest jakiś chwilowy blad. Na potwierdzenie - wielu uzytkownikow bezproblemowo dodalo juz swoje podkategorie.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym polecam:

dobre-strony Internetu - XHTML1.0

i zapraszam do wpisywania się.

Kolega Cypek cos kombinuje :) Na okolo 10 stron jakie dodalem zostalo zaakceptowane chyba 4 z tym ze zostal zmieniony anchor na malo znaczacy. A w mailu informacja, ze nie spelnia regulaminu ;)

Dodam, ze smietnikow nie dodawalem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności