Skocz do zawartości

Wasze katalogi na skrypcie "otwarty.pl mini"


Rekomendowane odpowiedzi

Uaktualniłem
Się czepiam :)

Przydało by się dodać

<html>
<head> 
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2" /> 
</head>

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uaktualniłem https://mini.otwarty.pl mam nadzieję że nikogo nie pominąłem :)

Dzięki Piotrku za uwzględnienie mojego katalogu na liście :D

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, mój też się załapał - dzięki :)

Z niecierpliwością czekam na v1.1 :D

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mój też jest... ale jak już pisałem się nie doczekałem. I ni wiem jak to bedzie z nową wersją... bo tutaj już zrobilem zmainy w plikach .php więc przy aktualizacji dużo bym pewnie stracił... najbardziej w obecnej wersji brakuje mi wyszukiwarki, i rapottowania niedziałających linków... mam nadzieję, że jak pojawi się wersja 1.1 poradzę sobie z transplantacją poszczególnych modułów.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel podoba mi się Twój katalog stron - DOBRA ROBOTA :)

Jak widać po wypuszczeniu przez Piotrka skryptu otwarty.pl mini powstają coraz ładniejsze katalogi stron. Tak trzymać :)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nowego katalogu stron www.katalog.e12.pl. Nie patrzcie na grafikę bo z tym tematem mam na bakier :D. Katalog jeszcze nie do końca zrobiony ale myślę ze jutro skończe niestety ta praca :faja:

Wejdź nie trać czasu dodaj swój wpis Darmowy Katalog Stron

button.gif

Bo w pojedynkę wszystko jest trudne...

Zadbaj o swoje zdrowie Twoje Zdrowie - portal poświęcony medyczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności