Skocz do zawartości

Firma w UK - polećcie firmę - pośrednika


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tu nie chodzi o czas założenia, a o to czy po wszystkim, już na koniec roku masz:

- wjęcej $

- mniej $

- tyle/prawie tyle samo.

W zależności od tego ile masz i biorąc pod uwagę te wszystkie problemy z którymi będziesz/albo nie będzie się borykał po przeniesienu* firmy, a to wyjdzie dopiero po roku, a może już wczesniej będzie sie miało dość, to dopiero wtedy można powiedzieć albo warto, albo nie nie warto ;)

* przeniesienie jest fikcyjne, nie przenosisz się np do UK, tylko tu dalej kręcisz swoje lody w PL ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jeszcze jeden problem z firmami z GB, VAT. Muszę płacić praktycznie dwa razy, za fakturę do GB i VAT do polskiego US. Mam małą firmę ok. 40 pracowników, tylko jeden księgowy. Dokładanie mu obowiazków pewnie będzie kosztować. Jak mogę omijam firmy z EU i reszty Świata.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładanie mu obowiazków pewnie będzie kosztować.

Nie przesadzaj ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bartek.. (hmmm dawny Afrael ;)?)-przeczytaj sobie jeszcze raz wypowiedź FiKaS-a dla mnie brzmi ona cholernie poważnie :).

Apeluje po raz n-ty poczytać sobie o rezydencji podatkowej-gdy ZUS będzie upadać (oczywiście media ani słowka o tym nie pisną) zrobi się nagle medialny dym o przedsiębiorcach złodziejach co siedzieli w Polsce a płacili składki w UK.

Nie podejmujcie pochopnych decyzji.

Pozdrawiam T.

-------------------

W sumie mowa o spółkach-porównajcie sobie jak to wygląda z podatkami tutaj i w UK-wcale aż tak super korzystnie nie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, to z pewnością była ironia ;)

Miałem na myśli Kojotka, w sensie że ma firmę w UK

Musiałby zapytać osoby na którą jest zarejestrowana :)

Jeśli chodzi o ZUS, zgadzam się z Tobą, nie ma co się podpalać niższymi kosztami w U.K.

Dopóki ZUS będzie w tej formie jak teraz, dopóty będzie złodziejstwo i oszustwo.

Wolałbym niczego od Państwa nie "dostawać' a za swoje leczenie i na swoją emeryturę odkładać według własnego uznania. Nie pamiętam już kiedy byłem u lekarza "z ZUSu", 20 lat temu? Przecież jak ktoś ma problem to i tak idzie do prywatnego. Nie kojarzę, by ktokolwiek z moich znajomych był u "państwowego" dentysty. Każdy i tak chodzi i płaci prywatnie.

Ten cały ZUS to pic i pieprzona hipokryzja. Coś Ci może damy, będziemy brać 40 lat ale na Twoją emeryturę i tak muszą pracować inni. No przecież tak się teraz pieprzy. A gdzie, kurde, jest kasa odkładana przez 40 lat czyjejś pracy? Przecież gdyby była odłożona na lokacie to z tego byłaby wypłacana emerytura i nikt nie musiałby na to dodatkowo pracować.

Może to wszystko zbyt upraszczam ale proste rozwiązania są łatwe do kontroli a skomplikowane, jak teraz z ZUS-em, prowadzą do oszustwa i złodziejstwa.

Kropka, kurde, bo się wkurzyłem :)

Wracam do pracy.

e: @Fikas:

Wpierw go jedziecie jak burą ekhmm .. a potem go o porady prosicie ..

Mateusz....zlituj się.

Ale sami to sobie wyjaśnijcie ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności