Skocz do zawartości

Jak mieć swój płatny katalog i nie musieć od razu


Tuskolini

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Kukis to jest chyba rozwiązanie, o ktore pytam tzn. mam płaty katalog, coś tam zarabiam choć kasa będzie się kisić. Dopiero jak będę chciał wypłacić pieniądze, dopiero wtedy podpisuję umowę czy już na początku świadczenia usługi? Samo zawarcie umowy chyba jeszcze o niczym nie świadczy, skoro obowiązek powstanie dopiero wtedy, gdy wypłacę pieniąddze.

Jeśli tak można, to pod jaką "sieć/firmę" płatności SMS moge podłączyć katalog?

Swoją drogę dziwię się, że ktoś jeszcze nie wymyślił tego serwisu, gdzie można dodać swój katalog, za każdy dodany przez serwis wpis dodać punkty, które można przeznaczyć na dodanie swoich stron w grupie katalogów w tym serwisie. Albo punkty sprzedać/wymienić. Podsyłam gotowy pomysł na biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem czy zauważyliście, że napisałem, iż bez zgody pracodawcy - tak długo jaki tam pracuję, nie moge osiągać bez jesgo zgody dodatkowych przychodów, podejmować dodatkowego zatrudnienia gdziekolwiek, więc nie mogę tego wykazać w PIT.

Zmień może lepiej pracę, bo to jakiś absurd...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absur jak cholera, myślę o tym bo coraz bardziej mnie to wkurza. Rozumiem, gdybym zarabiał 10k albo więcej

wtedy tym bardziej bym dorabiał :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do pracodawcy i porozmawiaj. Wartości jakie będziesz zarabiał, nie maja najmnijeszego znaczenia. W oficjalnym podaniu dla pracodawcy, musi być jasne zapewnienie, że dodatkowe zajęcie w żadnym stopniu nie będzie kolidowało z pracą u niego. A jak dodasz, że dzięki temu zdobędziesz wiedzę/umiejętności, które posytywnie wpłyną na Twój rozwój w jego firmie to już bosko.

Sam to kiedyś przerabiałem (chyba wszystkie budżetówki tak mają)

banner1.png

Pisanie artykułów w języku polskim, niemieckim i angielskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wtedy podpisuję umowę czy już na początku świadczenia usługi?

Umowy podpisujesz dopiero przy wypłacie. Na starcie masz tylko 'weryfikację' danych osobowych.

Jeśli tak można, to pod jaką "sieć/firmę" płatności SMS moge podłączyć katalog?

Kiedyś korzystałem z dotpay.pl, teraz mam cashbill.eu - z 1,23zł brutto otrzymujesz 46 groszy (minus podatek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis - no to ładnie kroją, coś tam kiedyś czytałem o tym, że tak to wygląda, dlatego chyba płatności szybkim przelewem byłby lepsze dla mnie, ale czy dla dodających? Czy ta opcja z przelewami też polega na tym, że umowa jest podpisywana dopiero przy wypłacie?

To jest umowa elektroniczna czy papierowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta opcja z przelewami też polega na tym, że umowa jest podpisywana dopiero przy wypłacie?

Nie jestem zorientowany w sprawie przelewów, ale zdaje mi się, że US może się przyczepić, bo nie wystawiasz dokumentu potwierdzającego przelew. W sumie ciekawa kwestia nad którą się nie zastanawiałem. Spytam cashbill'a. ;)

To jest umowa elektroniczna czy papierowa?

Papierowa. W końcu trzeba ją manualnie podpisać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta opcja z przelewami też polega na tym, że umowa jest podpisywana dopiero przy wypłacie?

Nie jestem zorientowany w sprawie przelewów, ale zdaje mi się, że US może się przyczepić, bo nie wystawiasz dokumentu potwierdzającego przelew. W sumie ciekawa kwestia nad którą się nie zastanawiałem. Spytam cashbill'a. ;)

A po co to komu? Przecięż każdy kto robi przelew na dowód na to w postaci wyciągu albo potwierdzenia wykonania w swoim banku. A np. cashbill samo z siebie powinno wysyłać ludzio potwierdzenia otrzymania przelewów, gdyż to oni te przelewy przecięż otrzymują w pełnej wysokości, a ja przy wypłacie tylko mniejszą część pomniejszoną o ich prowizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta opcja z przelewami też polega na tym, że umowa jest podpisywana dopiero przy wypłacie?

W przypadku przelewów DotPay czy Homepay itp. są tylko pośrednikami w płatności (tak jak banki) i nie muszą podpisywać z Tobą żadnej umowy z wysokością Twojego wynagrodzenia - automatycznie ściągają sobie opłatę od każdego przelewu. A to jak Ty już się z tych przelewów do Ciebie od klientów rozliczysz ze skarbówką to DotPay ani Homepay nie interesuje.

W przypadku SMSów jest inaczej - tak naprawdę to jest program partnerski a Ty stajesz się partnerem DotPay lub Homepay dlatego podpisują z Tobą umowę i wypłacają Ci Twoją należność. Dzięki temu mogą "omijać prawo" świadcząc takie usługi osobom bez DG. Minus jest taki że mogą również dowolnie sterować sobie wysokością % dla swoich partnerów i stąd własnie mamy jak ja to nazywam "złodziejski kartel 50%".

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności