Skocz do zawartości

Grupa katalogów SiNooke "Xemix"


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedstawić swoją skromną grupę katalogów. Obecnie mam ich 20 sztuk, jednak w przyszłości nie wykluczam powiększenia listy o kolejne. Obecnie jednak postanowiłem postawić na jakość, a nie na ilość. Katalogi działają na rozwijającym się skrypcie z potencjałem - SiNooke. Aby uniknąć spamu i problemów z moderacją, już na starcie wprowadzam drobne opłaty moderacyjne. Zapewniam, że katalogi nie znikną po kilku miesiącach czy po roku.

Koszt multikodu: 6zł

Sprzedaż kodów: Allegro.pl

Strona informacyjna/spis: Lista katalogów stron SEO - Xemix.eu

Krótkie informacje:

- katalogi są starannie moderowane - nie przyjmuję spamu, śmieci, MFA itp. (jeżeli nie wiesz, czy strona przejdzie - skontaktuj się)

- każdy katalog działa na innym IP (różne klasy B, C i D)

- każdy katalog posiada unikalną, aczkolwiek prostą skórkę

- katalogi mają już pierwsze BL'ki, jednak są i będą nadal linkowane

- pozostałe informacje dostępne w regulaminach katalogów (jeden regulamin uniwersalny do wszystkich)

- wymagam logicznych opisów, unikalnych (z mieszarek oczywiście przejdą, ale sens i logika musi być no i procent unikalności też)

Kontakt:

GG: 9015944

E-Mail: bok (@) xemix.eu

Kody wysyłam kilka-kilkanaście razy dziennie.

Zapraszam do zakupu kodów oraz dodawania stron!

Pozdrawiam,

Szczepan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zakup 2 kodów dla testów poleciał, czekam na 4 kody zgodnie z promocją :) Tak jak napisałem wrzuce Ci na początek 40 unikatowych opisów, zobaczymy jak się poindeksują. Jak się sprawdzi, będę kupował cyklicznie po kilka kodów :)

Poszukuję dobrych precli - oferuję wysokiej jakości artykuły z wielu branż, pisane przez copywritera, bez mieszarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spac: dzięki za zgłoszenie, sprawa jest już badan i przekazana do autora skryptu.

@nafri, @DamianL, @kalifek, @infin1ty: dzięki za opinie, oczywiście zapraszam :)

Kody rozesłane :)

#edycja: katalog turrill.eu już działa, można wykorzystać darmowy kod podany kilka postów wyżej oraz już dodawać do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalifek

Dzięki za zgłoszenie, problem został rozwiązany ;)

Na święta dwa promocyjne kody, do wykorzystania w każdym z katalogów ;)

AL9OZQ1D

AL57EP4G

Pamiętać o regulaminie :brawa:

Wesołych Świąt!

#edit: aa, z okazji mojego spamu na PiO i osiągnięciu progu 1k postów, jeszcze jeden kodzik:

ALICKQFH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności