Skocz do zawartości

Grupa katalogów SiNooke "Xemix"


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dwa kody do katalogów:

ALMLYIOZ

ALF27A13

Proszę pamiętać o w miarę unikalnych opisach (z synonimami) - taki sam opis w 2-3 czy więcej katalogach NIE PRZEJDZIE. Na te 10 katalogów wystarczy 1 opis z synonimami i po problemie...

Zapraszam na aukcję po multikod ;)

Pozdrawiam.

PS. Proszę o komentarz kto gdzie wykorzystał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sumie 20 kodów mam dla Was:

ALRAV3AF

ALKDUHO5

Proszę o wypisanie kto gdzie wykorzystał. Zapraszam także na aukcję.

I teraz pytanie: co jakiś czas będę wrzucał kodziki darmowe, no i pytanie do dodających, polujących na kody: lepiej 1-2 kody na całą grupę katalogów czy np. 5-10 kodów dla jednego katalogu jednorazowo? Wypowiadać się która opcja dla Was wygodniejsza, pierwsza czy druga. Zaznaczam, że darmowe kody to są tylko kody promocyjne, mające zachęcić do zakupu normalnego kodu ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest promołszyn za 1 kod - 2 kody ;) ?

Kod wysłany :D

Nie, aktualnie nie ma już promocji, była na poprzedniej aukcji :wow:

Jak już pisałem, szykuje kolejne 10 katalogów, więc myślę, że też jakąś promocję zrobię, ale to za jakiś czas.

Tak czy siak - zapraszam już teraz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko SiNooke jest alternatywą dla seokatalogu. Jest nią też katalog na zmodyfikowanym skrypcie arfooo. I jest dobrze. Wielość różnych silników katalogów daje szanse na to, że katalogi na jeden skrypcie nagle zaczną być nielubiane przez google

Zapraszam na do zakupów multikodów do katalogów na zmodyfikowanym skrypcie arfooo. Szczegóły w stopce

Dodałem strony przy pomocy multikodów. Super, że pojawiła się alternatywa dla "panującego" SEOKatalogu :)

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności