Skocz do zawartości

Grupa katalogów SiNooke "Xemix"


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś kolejny katalog z listy, kolejne kody promocyjne:

Sanghez.eu

rp5dGj8DBgvLL2n2uCaIDXXxh

TJYD9NuwOuwIeKp5UadKnhc7J

mhbk41acH8tt6lrxqmbyhkLUp

YwD1AGLn2OZxlLP2NDlHtX3C8

RBICAKQSjuBdKnT64i2PGCHwr

Dodatkowo, mała promocja - na hasło Xemix-PIO, podane w komentarzu podczas zamówienia kodów 1 kod gratis! Promocja obowiązuje jeżeli zamówisz minimum 2 kody. Czyli, zamawiając 2 kody - 1 kod dostaniesz gratis. Zamawiając 4 kody - 1 kod dostaniesz gratis etc. Promocja obowiązuje na tej aukcji: allegro.

Zapraszam! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, mała promocja - na hasło Xemix-PIO, podane w komentarzu podczas zamówienia kodów 1 kod gratis! Promocja obowiązuje jeżeli zamówisz minimum 2 kody. Czyli, zamawiając 2 kody - 1 kod dostaniesz gratis. Zamawiając 4 kody - 1 kod dostaniesz gratis etc. Promocja obowiązuje na tej aukcji: allegro.

chyba nic nie rozumiem.. jak zamówię 2 to płacę za 2 i 1 dostanę gratis? jak 4 to 4 +1?

a jak zamówię 2 x2 to 4+2 w efekcie? czy inaczej?

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz 2 kody (przy Kup teraz zaznaczasz 2szt.) - w cenie 8zł dostajesz 3 kody :)

Niezależnie od ilości zamówionych kodów przy liczbie sztuk w Kup Teraz (a minimum 2) - jeden kod gratis.

a jak zamówię 2 x2 to 4+2 w efekcie?

Tutaj mnie zagiąłeś - nie pomyślałem o tym, jest furtka, więc można zrobić w ten sposób - zamawiasz 2szt. kodów Kup teraz, opłacasz - dostajesz 3 kody. Robisz to jeszcze raz, też dostajesz trzy kody :) Ot taki kaprys ;)

Pozdrawiam.

PS. Ta promocja dotyczy tylko obecnie trwającej, czyli TEJ aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry, miałem przy sobocie czerep zryty i nie doczytałem, że gratis jest przy zakupie 2 kodów B)

skończę dodawać (narazie 2 wpisy) z obecnego kodu i pewnie zakupię 2 szt. kolejne, bo katalogi fajne, sympatycznie się dodaje, co jest mi bardzo pozytywne to 400 znaków, staram się wszędzie wypacać unikaty z palca

pozdrawiam!

Internetowa Baza Stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej zakupione multikody będą pasowały do nowych 10 ?

Nie, będzie można zakupić multikod pasujący do wszystkich 20 katalogów, bądź opcjonalnie - jeżeli będą chętni tylko do tych nowych 10. W każdym bądź razie, obecne multikody nie będą pasowały do nowych katalogów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności