Skocz do zawartości

Grupa katalogów SiNooke "Xemix"


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą pojawiła się nowa aukcja na allegro (kilka osób już pytało): katalogi "Xemix" - allegro.pl. Niestety, jeszcze do 10 katalogów, nie udało się wyrobić (wybaczcie, ładna pogoda robi swoje ;)). Następna aukcja będzie już na 100% do 20 katalogów.

A przy okazji, kilka kodów do katalogu Tamera.eu:

FAKo9N1kEwCmwOBTlhBixPB5f

p5Y3XTZGFqYp9VmQo7KnImOso

I8pv2Hg45wN8Dl3ftn8aVqIuM

WyjLLjU1Wg0JBfO2Iv4PpqAjk

SbfqtNNHa0Dq5kRCgp3B7GjMB

Proszę o informacje kto jaki kod wykorzystał :D

Pozdrawiam i zapraszam na aukcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lista katalogów powiększona - obecnie można zakupić multikod do 20 katalogów w promocji 2w1 (2 w cenie 1)!

Tak jak mówiłem, pracowałem ostatnio nad kolejnymi katalogami, prace zostały zakończone - obecnie w mojej grupie znajduje się już 20 katalogów! W związku z tym, postanowiłem nieco obniżyć cenę, cena wpisu spada do 30 groszy/wpis! Obecnie możesz zakupić kod do 20 katalogów w cenie 6zł (co w połączeniu z promocją daje 3zł/kod!). Więcej takich aukcji nie będzie, macie 14 dni na skorzystanie z promocji!

Dodatkowo, przygotowałem i wprowadziłem prostą stronę informacyjną, wraz z listą katalogów dostępną pod adresem Xemix.eu.

Aukcja Allegro, promocyjna już jest dostępna: Allegro - Multikody Xemix.

Tak informacyjnie, od tej aukcji kody zakupione pasują do grupy wpisów "Multikod". Grupa wpisów "Wpis zwykły" istnieje w pierwszych 10 katalogach z listy i będzie istniała jeszcze przez maksymalnie kilka miesięcy, aby Ci co zakupili kody mogli je wykorzystać.

Ponadto, jeżeli ktoś nie chce kupować multikodu do 20 katalogów, bo np. prowadzi stronę, która jest już w pierwszych 10 to zapraszam do kontaktu na priv, będzie można po indywidualnym kontakcie kupić kod tylko do nowych katalogów.

Gorąco zapraszam na aukcje, macie 14 dni i 100 kodów (czyli z promocją 200) do kupienia w cenie 6zł/2 kody!

Pozdrawiam.

PS. Poszło info do moderatora o modyfikację pierwszego postu tematu.

PS2. Katalogi są już gotowe, przygotowane, teraz skupię się na ich mocnym ale i rozsądnym linkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden nie działa

Nowoczesne mieszkania w dobrej lokalizacji w Pabianicach - https://zisinvestgroup.pl/oferta-wynajem-mieszkan.html


 


Dachy płaskie są idealnym rozwiązaniem w przypadku stawiania dużych obiektów przemysłowych. Więcej przeczytasz na https://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-plaskie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nieco od końca listy, 5 darmowych kodów do katalogu Magiczny:

INsSou888Zmy1oNYmTLSya4FN

W4QKKlMFYuhje73vOAZG4ssiJ

lG6VS6XwAP1d658obMhEdQfoj

PQ4of4Vq6mJPRR8dAUPOUhIFD

bZZf0BI2ivyK5Ahs6B5OmHn6e

Proszę o info kto jaki kod wykorzystał :P

Zapraszam także do zakupu kodów na aukcji w promocji 2w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności