Skocz do zawartości

Grupa katalogów SiNooke "Xemix"


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejna porcja kodów, katalog Zaindeksowany.eu:

l6j23QxZ2Z6XZzW4GjGXM5hXC

a9QVVUqiL8oH1J6w25JKoYoSY

JU7cHr4fe3gnaRbB1JwtaAj8T

f367eOh3ZsLCqQ1GEMKLKGfuR

ZLJ6iDa6ZCVb0bLFEXMqbtYxm

Proszę o informację kto jaki wykorzystał.

Dodatkowo, przypominam o promocji, która trwa jeszcze przez tydzień - dwa multikody w cenie jednego (3zł/kod), dostępne na aukcjach (pozdrowienia dla Neonexa :P) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś kilka kodów do katalogu Promowany.eu:

8rMj3n4fEY6KB4bP0zsmhjMqw

Sht60exHFCart0W2fZTBZC1B1

cgdAiN67JCPfRt7PjyLXruivk

rkKaboomoGkHDNRW9BAuNxmTx

T10KZSCri65ON5pbZJMabkppo

Proszę o info kto jaki kod wykorzystał. Przy darmowych kodach wymagam solidnych, unikalnych opisów. Przypominam także o kończącej się promocji 2w1. Szczegóły na aukcjach...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kilka kodów do katalogu Katalogowany.eu:

hEJXYN1m7CLzt5RlMobsfo6OM

LBQDnvEXrI1niXRe3RNOLyJlR

A0Lc54oXQ3yL1HxnPdYfwT9H5

OrGXPbypIOhn0CjHAQrr1rx2G

aIJ8JHukehm9xgWJHszMkoTyV

Zapraszam także na końcówkę aukcji, ostatni dzień, gdzie można kupić 2 kody w cenie 1.

Pozdrawiam.

Kupiłem kody, /nie żadna darmocha/ a Tymi piszesz,że

Przepraszamy, ale Twoja strona nie spełnia wymogów jakościowych katalogu i została uznana jako spam.

strona firmowa kóra chodzi od 8 lat w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Botek: odezwij się na priv/mail/gg i przedstaw mi tą stronkę, zobaczymy co da się zrobić :)

#edit: jeszcze tak poza tematem: zwracam uwagę na unikalność opisów i jak mi ktoś dodaje TAKI SAM opis do kilku katalogów to nie przejdzie, nawet jeżeli kupiłeś kod... Kupiłeś kod? To dodaj chociaż ten opis z synonimami i po problemie.... oczywiście te słowa nie odnoszą się do użytkownika Botek, tylko do ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Botek: odezwij się na priv/mail/gg i przedstaw mi tą stronkę, zobaczymy co da się zrobić :)

#edit: jeszcze tak poza tematem: zwracam uwagę na unikalność opisów i jak mi ktoś dodaje TAKI SAM opis do kilku katalogów to nie przejdzie, nawet jeżeli kupiłeś kod... Kupiłeś kod? To dodaj chociaż ten opis z synonimami i po problemie.... oczywiście te słowa nie odnoszą się do użytkownika Botek, tylko do ogółu.

Był 1 wpis z synonimami do 5 katalogów. W czterech przeszedł, a w piątym strona została uzanana jako spam. Możesz pisac na temat artów, że takie, czy inne, ale nie oceniaj stron firmowych, wszystko jedno jakiego zawodu one dotyczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, odezwij się na priv, być może faktycznie mój błąd, niedopatrzenie etc. Daj adres strony, bo na prawdę nie wiem o którą witrynę chodzi, nie jestem wróżką :>

Jeżeli strona jest ok i się okaże, że mój błąd, dostaniesz rekompensatę w postaci multikodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, odezwij się na priv, być może faktycznie mój błąd, niedopatrzenie etc. Daj adres strony, bo na prawdę nie wiem o którą witrynę chodzi, nie jestem wróżką :>

Jeżeli strona jest ok i się okaże, że mój błąd, dostaniesz rekompensatę w postaci multikodu :D

Wszystko wyjaśnione. Zaszła pomyłka

Dostałem równiez gratisa

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiła się nowa aukcja na allegro, więc zapraszam :)

A przy okazji kilka kodów do katalogu Najsilniejszy.eu:

GCSbLnjrJ5FtYnp4hxCq4IR3J

16CayrTQiAkMmPAnm7ZN1B8s3

a1DxCkzDUOICCDpoS0nb9A98X

ZryCkTkEk9KvRoBxanzDqXB1I

miqIOV5Z0itdzLefzIqpVXN4x

Proszę o info kto jaki kod wykorzystał.

Zapraszam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności