Skocz do zawartości

Pierwsze efekty Dużego Taty.


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam już nic nie wiem :).

Pod ,,gry" raz jestem na 1 str. wyników, a raz na 2.

Dobrze, że pod ,,stare gry" raz 2 lub 3 miejsce na 1 str. wyników.

Trzeba będzie transfer dokupić, bo już się kończy :).

Dla poszkodowanych - nie w tym updejcie, to w następnym :).

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://72.14.207.104/ - dlaczego tak nie ma na wszystkich DC? :D

U mnie znaczny awans, zwłaszcza, że moje wyniki na innych DC wg. KrajGoogle (takie coś co monitoruje pozycję strony pod różnymi słowami kluczowymi i wysyła na maila :P) spadają na łeb na szyję (linków przybywa, a strona systematycznie spada w wynikach...).

Trzeba będzie coś w tym zrobić :)

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym DC jestem pod tapety na pulpit na 5 i 6 pozycji ;). No nieźle mi idzie :D, oby to DC zostało bo w rzeczywistości aktualne wyniki są w top 10 z jakimiś drewnianymi stronami.

Wydaje mi się, że te wyniki powinny się rozprzestrzenić bo te aktualne są naprawdę gó**iane.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie zwrok nie myli to to D.C. jest "D.C. niekompletnym" - prawdopodobnie chilowo dns'y nie przekierowują nie niego. Posiada nie płene dane i jedemu skacze w górę a innemu w dół. Obecnie na różnych D.C. można odleżć 3 zupęłnie rózne grupy wyników wię cpozostaje tylko iść spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na paru zachodnich stronach o SEO znalazłem opinie, iż obecnie google używa kilku różnych algorytmów, losowo zmieniając stosowany algorytm. A raczej na różnych DC stosuje różne algorytmy. Więc te zmiany to nie efekt Big Daddy (a przynajmniej nie tylko) ale faktu stosowania różnych algorytmów.

Coraz częściej się też spotykam z informacją, iż google obserwuje zachowania użytkowników na stronach. Teoretycznie jest to możliwe. Tylko trudno mi sobie wyobrazić wielkość dysków i moc serwerów obliczających tak gigantyczne bazy danych. Kilka superkomputerów sobie postawili czy co? :P <joke>. No chyba że tylko teraz śledzą zachowania użytkowników aby empirycznie stwierdzić, który algorytm jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losowo zmieniając stosowany algorytm

ja juz od dawna to mowilem i nikt mi nie wierzyl ;):P

zreszta widze to u siebie - codziennie inne wyniki ktore sie powtarzaja co kilka dni - tak jakby bylo zalozmy 5 algorytmow i losowo by szly codzneinnie jeden z nich :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... iż google obserwuje zachowania użytkowników na stronach. Teoretycznie jest to możliwe.

.. i praktycznie jest to robione conajmniej poprzez:

1. Toolbar

2. Skrypty na linkach w wynikach wyszukiwania

3. Klikanie w reklamy AdSense i ich odsłony

4. Statystyki

Zmiany na DC służą prawdopodobnie testowaniu i eksperymentowaniu - głównie naszej cierpliwości :P

Google intesywnie pracują nad sztuczną inteligencją (to jest strategiczny cel Google i kilku innych wielkich korporacji z USA) a materiał mają przecież przeogromny! Korporacja która uzyska znaczącą przewagę w wykorzystaniu AI, uzyska ... no, lepiej nie pisać bo na szczęście zostało jeszcze nam kilka latek.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zprawde powiadam wam, że ze stałością wyników w google możemy się powoli żegnać i przywyknąć do sytuacji pływających wyników.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zprawde powiadam wam, że ze stałością wyników w google możemy się powoli żegnać i przywyknąć do sytuacji pływających wyników.

A ja żyje nadzieją ze wszystko sie ustabilizuje, nie tak dawno była podobna sytuacja i wszystko się w miare ułożyło...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności