Skocz do zawartości

Czy warto zakupic kurs pozycjonowania na DVD od Pawła Krzyworączki


MichaelDicson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MichaelDicson myślę, że nikt rozgarnięty tego nie uczynił :D ten "kurs" to zlepek plotek i ściem uzbierany z kilku (-nastu) blogów "pozycjonerów"

Nie płać za "wiedzę", którą masz na wyciągnięcie ręki za free.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mysleliscie że ten MichaelDicson to i jest pan Paweł Krzyworączka? non-stop jego chwali, linkuje i i poziom odpowiedni, identycznie zachowuje się

Nic na to nie wskazuje a już wcześniej trochę się rozejrzałem :D

Moim zdaniem to na pewno nie jest on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mysleliscie że ten MichaelDicson to i jest pan Paweł Krzyworączka? non-stop jego chwali, linkuje i i poziom odpowiedni, identycznie zachowuje się :D ?

Nie jestem Pawłem Krzyworączką, nie wiem skąd te insynuacje, co w tym złego że zapytałem o ten kurs lub że czytam bloga Pawła, skąd wiesz że twoich stron tez nie przeglądam? Nie znam cię kolego, ukrywasz się pod nickiem na forum nie wiem jakie masz witryny itp. Mimo to nie wiążcie mojej osoby z osoba Krzyworączki.

Chcę porad dotyczących tego kursu czy warto czy nie, widzę że spora część ludzi jest przeciwna inwestowaniu w te kursy więc może macie rację, nie znam osobiście Pawła Krzyworączki czytam jedynie jego bloga i moim zdaniem, wydaje mi się ze nawet pisze mądrze, sprawia wrażenie eksperta, chyba ze on ma taką umiejętność manipulowania ludźmi, którzy wydają ciężki szmal na pójście na jego szkolenia lub zakup jego kursów.

Skoro nie polecacie Pawła kursów jakie jeszcze kursy polecicie z jakich wy korzystacie, jak wy zdobyliście wiedzę o optymalizacji i pozycjonowaniu, oprócz przebywania na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.planeta-seo.pl/ Wszystko od dechy do dechy, a później własne testy co jest prawdą, co nie jest prawdą i analiza topów na trudne frazy. Do tego jedna z polecanych książek do ułożenia wiedzy. Dalej zagraniczne blackhaty. 777 złotych wydajesz na softy. Dodawarka półautomatyczna + dodawarka automatyczna + Scrapebox. Oczywiście jeśli jeszcze nie masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

777 zł to juz na jakies softy bedziesz miał.

Na forum przerbione zostało wszystko i to po kilka razy.

Chyba ze masz złotówki na zbyciu to daj zarobic koledze.

Przekonasz sie jednak po kupnie, że więcej niż tu na forum - to on nie napisze.

Jak dla mnie teoretyk, a nie praktyk.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie. MichaelDicson. Ja się kiedyś interesowałem e-naciąganiem i widziałem ostatnio nawet webinar z udziałem Krzywego. Opowie Ci wszystko to co jest w sieci + da od siebie to co trzyma na serwerze- czyli nazwy kilku wtyczek które używa. On pisze dużo treści stąd pozycjonuje się jak twierdzi jako white/grey hat. E - marketing w polskim wykonaniu to ściema jakich wiele. On jest ekspertem od e-marketingu jak juz zauważyli poprzednicy. Czyli jego praca sprowadza się do odszukania niszy w google keywords. Następnie poświęca 2-3 tygodnie na zagłebienie się w temat. Wydaje kurs lub ebooka. Cena nieporównywalnie zawyżona niż dostałbyś książkę w empiku.

W ciągu 3 tygodni przeglądając odpowiednie fora dowiesz się więcej o pozycjonowaniu niż powie ci Krzywy.

Świetna książka z helionu. "Pozycjonowanie i optymalizacja stron www - Jak to się robi" - autorzy Bartosz Danowski[nazwisko kojarzy się z polskim emarketingiem, ale myślę że to tylko zbieżność nazwisk] i Michał Makaruk.

Powiem tak: w porównaniu do bestsellerowago"wojownika SEO" to, jest to niebo. Widać po treści że Black Hatterzy, ale dzieki temu dowiesz się więcej niż z white hatowych źródeł. Co nie oznacza, że jeżeli ktoś sieje spam - nie ma gdzieś skrytej pięknej strony robionej w white hat

Przykłady kodów php, opisy swli, generalnie wszystko co powinieneś zrobic na poczatek.

Ja sam siedzę w temacie SEO od 3 tygodni, ale intensywnego przeglądania forów blackhat, i powiem że dowiedziałem się dużo więcej niż z książek. Również na tych forach dowiesz się o emarketingu stosowanym pod kątem adsense, sprzedaży ebooków czy czegokolwiek co pójdzie w sieci.

----------------

Edytuję bo zwątpiłem czy użytkownik jest świeży ma ponad 200 postów. Na wszelki wypadek dodaję to co miałem wcześniej skasować.

----------------

1. Kup tę książkę.

2. Jeśli znasz podstawy optymalizacji to wejdź na moją stronę - od nooba dla noobów https://seo.znajdz.info.pl - dowiesz się o blackhat, znajdziesz linki dzięki którym świat pozycjonowania i odpowiednich programów stanie przed Tobą otworem.

3. Czytaj to forum

Poświęć mojej stronie kilka minut żebyś wykumał o co w ogóle chodzi.

kup sobie pólautomat[a PÓŹNIEJ automat] do dodawania do katalogów [np. SEO Bohater]za 99zł najtańszy-istnieje też kilka darmowych alternatyw[niedługo wrzucę linka do Ultimate Submitter Kit- jak był jeszcze za darmo], SEO Light

coś do spamowania[tego użyjesz na końcu], i najlepiej łamania captchy[właśnie czytam opinie o captcha sniperze- i nie są zadowalające, istnieje kilka źródeł w internecie które oferują łamanie tego typu zabezpieczeń deathbycaptcha serwis w sieci],

zaopatrz się w pingery[istnieją darmowe], ja dzisiaj kupiłem SEO Ping Mastera[dużo opcji m.in. spamowanie komentarzy WP] od uzytkownika Mion. A wcześniej fajny automat do robienia doorways Generator Rss Feed/Html/

kup książkę do programowania PHP[najlepiej jak znasz 2 języki programowania], załatw sobie, Jakieś doorwaye[Mion i Spambot oferują najtańsze na forum, to czy kupisz od Skrypty Pro - pozostawiam decyzję Tobie,

Kup sobie scrapeBoxa bo jest jednym z tańszych zagranicznych programów do spamowania[180zł przez forum blackhatworld.com]

Spambot - robi ciekawe automaty cena w pakiecie 75zł[w sumie 20 programów]. Aha zapomniałem możesz sobie porobić link wheele[o tym poczytasz u mnie]- programy z zagranicy BlogBot, WikiBOT,

WEB20BOT z firmy Incansoft - na święta wielkanocne ich wszystkie programy są sprzedawane za 30zł sztuka, Kod do opłaty Paypal ze zniżką "PEEPS"[półautomaty].

Okazje za 7$ znajdziesz na https://www.warriorforum.com ale ich skrakowane wersje na https://www.blackhatscene.com

odwiedzaj BlackHatninjas.com i bestblackhatforum.com

Polseo SpamBot oferuje doorwaye, spamowanie forów, katalogów, facebooka czy też top list. Sprawdzaj blogi użytkowników tego forum bo mają dużo zajebistej wiedzy którą warto posiąść.

Omni Add 500zł[dokładnie nie pamiętam czy ta cena dotyczy akurat tego programu], Adder8 319zł na allegro 399zł w regularnej cenie, Publiker koło 397zł (+23% VAT)ł t , esCAt 189zł, sprytnekatalogowanie.com około 150zł, SEO Leniwiec 89zł[jak kupisz SEO Bohatera to jest dodawany SB Edytor, który działa nieznacznie inny sposób ma większą bazę synonimów - 4mln, a SEO leniwiec 3,5 mln] - poczytaj o nich.

Tego oprogramowania istnieje co najmniej DUŻO i wielu użytkowników tego forum sprzedaje swój soft.

Więcej Ci nie powiem - bo dużo czasu mi zajęło zdobywanie tych informacji a i tak siedzę sobie teraz tutaj i czytam forum.

A na sam koniec SKRYPTY, SKRYPTY i jeszcze raz skrypty, jesli zdecydujesz się na wspomagacze to musisz je zdobyć sam, ale jeśli chcesz pozycjonować w white.grey hat to cms'y wystarczą.

Na stronie captcha sniper znajdziesz zagraniczny soft jaki powinieneś znać lub posiadać

Jak nie zdecydujesz się na żaden soft to zleć tę usługę innym.

NA wszelki wypadek też daję linka do forum Krzywego na którym jest tam coś o pozycjonowaniu.

https://forum.ebiznesy.pl/ - najwyżej zostanie usunięte przez moderatora...

Naucz się rozróżniać dwa światy e-marketingu a pozycjonowania. W e-marketingu wszyscy są otwarci bo chcą ci coś sprzedać a w branży pozycjonowania różnie bywa :D Tak czy owak w obu przypadkach ci ludzie zajmują się ebiznesem i w obu przypadkach czas to pieniądz[subiektywnie; myślę że pozycjoner musi wiecej rzeczy ogarnąć niż taki esprzedawca więc dlatego woli tracić mniej czasu na udzielenie bardziej wyczerpującej odpowiedzi, co nie znaczy że nie chciałby się chociaż częścią tego co wie podzielić-no chyba że siedzi na forum żeby robić backlinka ;)]

Pozdrawiam i przepraszam wszystkich tych, którym nie zrobiłem reklamy[bo jeszcze nie dotarłem do Waszego oprogramowania albo bloga ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ja sam siedzę w temacie SEO od 3 tygodni
Kurcze, to "opony" 3 razy obróciłeś, co?
[...]czy naprawdę warto wydać te 777 zł za ten kurs.[...]
Kup ten kurs, jak pisał Beerbant, od doktora to okazja.

Wesołych Świąt czy coś tam...!

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam te 777 kojarzy z prawami dostępu ... tylko do plikow czy wiedzy ? normalnie prawie jak ...666 :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelDicson jak PiO-wcy piszą nie kupuj bo nie warto to nie kupuj :D

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to "opony" 3 razy obróciłeś, co?

To ja jestem lepszy;) Tylko wczoraj 4 opony obróciłem, i jeszcze z jakim mykiem, wszystkie pozycje "opony zimowe" zajęły "opony letnie"...

Wiosna idzie...

Wesołych Świąt.

No tak przez te 3 tygodnie wydałem całą kasę na oprogramowanie zamiast kupować u Krzywego. Po prostu zbierałem opinie o oprogramowaniu, szukałem skryptów, temat mnie wciągnął na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności