Skocz do zawartości

Czy warto zakupic kurs pozycjonowania na DVD od Pawła Krzyworączki


MichaelDicson

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu 3 tygodni przeglądając odpowiednie fora dowiesz się więcej o pozycjonowaniu...

Wow, chyba muszę zostać w końcu prawdziwym pozycjonerem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurs dostaje na płytach od Pawła jak bym kupił, obecnie zamówiłem już 2 książki na temat seo i optymalizacji wydałem nie całe 140 zł przeczytam książki jeżeli będę czuł niedosyt itp to poszukam jeszcze innych kursów. Na razie nie będę kupował tego kursu od Krzywego bo cena kursu jest bardzo duża a to przecież tylko wideo ze szkoleń oglądałem kawałki szkoleń w sumie było tego 101 minut video i powiem szczerze ze na tych szkoleniach mówią o d u p i e Maryny, więcej ludzie pytań zadają jak Krzywy im tłumaczy i właśnie temu zapytałem was o rade czy warto.

Fakt faktem 777 zł to sporo kasy lepiej wydać to na jakiś sprzęt do firmy bądź zainwestować w serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killass--- wszystko napisał dokładnie przeczytaj tego posta...a nie kupuj tego kursu bo się na opłaca ;)

Pozdrawiam

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killass--- wszystko napisał dokładnie przeczytaj tego posta...a nie kupuj tego kursu bo się na opłaca

Pozdrawiam

Spoko, śmieję się tylko z zasad jakie panują przy kupnie tego typu kursów, często i gęsto jest tak, że rzeczywiście dostaje się wszystko w ratach via email - tylko po to by adres email istniał w bazie, aby znowu coś sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to doskonała

forma promocji Uczelni - głównie dlatego, że nie będzie to typowa reklama (ludzie reklam

nie lubią), a jedynie pokazanie AGH jako miejsca wspierającego ebiznes, przedsiębiorczość

i nowe tendencje w gospodarce. Będąc dumnym, iż jestem absolwentem Wydziału

Górnictwa i Geoinżynierii, ukończywszy tutaj dwa kierunki studiów i obroniwszy pracę

doktorską, jestem żywą reklamą naszego Wydziału i Uczelni. Jeszcze raz podkreślę:

promocja Wydziału w sposób subtelny i niejako pośredni jest o wiele skuteczniejsza od

zwykłej reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Nie wiem czemu, ale ten jego tytuł doktora z górnictwa kojarzy mi się tylko z:

A jak będą chcieli iść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, k*rwa jego mać!

Oczywiście lotnictwa należy podmienić na górnictwa ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że wcześniej nie sprawdzałem z czego on ma tytuł tego doktora ale po tym co pisaliście sprawdziłem i nijak ma się to do ebiznesu i ogólnie internetu. Moim zdaniem tytuł ten przy jego nazwisku jest wcale nie potrzebny, co innego jak by studiował informatykę, marketing, zarządzanie itp to może bym inaczej na to patrzył, ale człowiek który uczył się o wyburzaniu jakie może mieć pojęcie na temat ebiznesu i pozycjonowania? Wygląda mi to na to jakby on był w tej dziedzinie samoukiem.

A trzeba przyznać że jego kursy i szkolenia są drogie, ale ludzi ma na tych szkoleniach i też mnie to dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powtórzę: ten kurs to ściema. zainwestuj kase w soft lub podlinkowanie przez kogoś.

Widziałeś ten kurs?

MichaelDicson: Nie polecam podlinkowywanie przez kogoś, chociaż sam nigdy z czyjejś usługi nie korzystałem. Lepiej się samemu nauczyć, ja tak robiłem, ale w temacie trzeba być w miarę na bieżąco ;) Kup kurs jak masz kasę, trochę się na pewno dowiesz w krótszym czasie podejrzewam jak na forach, jeśli Ci na czasie zależy. A jak nie, to czytaj np. fora poświęcone temu tematowi ;)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem se już 2 książki na temat seo i optymalizacji, jedna jest polecana nawet przez te forum ale kurcze wcześniej nie zauważyłem że to forum tą książkę poleca bo bym kupił po przez odnośnik z tej strony a tak to zamówiłem przez empik obie książki na raz.

Wiesz pieniądze mam 777 zł mógł bym wydać na ten kurs ale jest to spora kwota, na książki wydałem 140 zł to jest sporo mniej niż za kurs Pawła, jak przeczytam książki i będę co nieco już więcej wiedział na temat seo ale będę chciał posiąść więcej wiedzy to napewno porozglądam się jeszcze w sieci i poszukam kursów. Tylko ja nie wiem czy to warto wydawać aż 777 zł na kurs od Krzywego bo za tą sumę można kupić coś innego bardziej przydatnego.

Ja póki co to sam się dowiadywałem co i jak robić by nie dostać kary od googla i żeby była witryna wysoka, i to działało ale teraz jak strony poszły mi w dół to właśnie szukam poradników, kursów by zobaczyć co źle robie.

A najlepiej jest chyba mieć wiedzę w jednym kawałku niż szukać jej po całym internecie, a to zajmuje dużo czasu.

Ja Pawła Krzyworączki nie chwalę ani nie potępiam każdy chce zarobić na swoje utrzymanie i to nic dziwnego że on chce sprzedawać komuś swoją wiedzę.

Równie dobrze ja mógł bym sprzedawać swoją wiedzę na temat muzyki i jej produkcji, bo muzyką zajmuję się już od 6 lat i mogę przyznać że i tak mam już z niej sporo korzyści nie tylko materialnych, głównie chodzi tu o znajomości itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności