Skocz do zawartości

Czy warto zakupic kurs pozycjonowania na DVD od Pawła Krzyworączki


MichaelDicson

Rekomendowane odpowiedzi

I dla tego pytam was czy kupując ten kurs i wydając tyle kasy, otrzymam to co powinno być w cenie kursu. Chodzi tu o wiedzę czy będzie ona wystarczająca i czy zaspokoi moją ciekawość i da mi wiedzy na tyle by korzystać z niej w pozytywnych wynikach.

Oglądałem 101 minut tego kursu Pawła i powiem szczerze że tam w tych 101 minutach nic ciekawego nie mówił większość z tego co on tam mówił to ja już wiedziałem ale ciekawi mnie co jest w pozostałej części kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I dla tego pytam was czy kupując ten kurs i wydając tyle kasy, otrzymam to co powinno być w cenie kursu. Chodzi tu o wiedzę czy będzie ona wystarczająca i czy zaspokoi moją ciekawość i da mi wiedzy na tyle by korzystać z niej w pozytywnych wynikach.

Skąd mamy to wiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadł mi w pamięci jeden z postów na jego blogu (tak, czasem mi się zdarzy go przeczytać). Opisywał wtyczkę której nazwy nie pamiętam, ale działanie polega na pokazywaniu pod treścią postu haseł jakie internauci wpisywali w google i w efekcie trafili na stronę z danym wpisem. Cały sens tego wpisu zawierał się w treści: fajna wtyczka, dodatkowa unikalna treść na stronie, trzeba tylko uważać żeby nie przesadzać z ilością pojawiającej się treści. Udało mu się ten opis rozwlec na baaardzooo długo i dodać sporo dramatyzmu (ban w google, sekret wtyczki, niebezpieczeństwo). Podsumowując, jeśli jakiś kurs to copywriting może jeszcze bym mógł zaryzykować, w pozycjonowanie nie idź bo zapewne będzie więcej owego niepotrzebnego dramatyzmu.

Zbiór kilku dobrych katalogów! katalogi.bazeus.pl, różne IP, różne DNSy... Obecnie wszystkie znów darmowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze większość osób nie uzasadnia dla czego nie warto zakupić. Skąd ja mogę wiedzieć że ludzie tak twierdzą z zazdrości lub z czystego braku wiedzy. Ja oczekiwałem na uzasadnione wypowiedzi a teraz mi się wydaje ze większość tych osób które wypowiadały się w tym wątku po prostu nie lubi Krzyworączki lub zazdrości mu czegoś nie wiem.

Ja na razie rozmyśliłem się z zakupu jego kursów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie rozmyśliłem się z zakupu jego kursów.

Ale dlaczego?

przecież jak zakupisz, to wówczas będziesz mógł innym odradzać, bo "po prostu nie lubisz Krzyworączki lub zazdrościsz mu czegoś nie wiem..."

Ten Autor szkoleń już popisał się poziomem swojej wiedzy, jak również poziomem ściemniania na kilku szkoleniach oraz w prezentacji, do której link masz w temacie wskazanym przez ear.

Jeśli Cię to nie przekonuje, to po prostu kup ten kurs i napisz obszerną recenzję, jak bardzo Pan Paweł odmienił Twoje życie.

nie ma sensu dalej drążyć, po co ktoś z nas miałby wydawać kasę na szkolenie od gościa, który u większości z PiO powinien szkolenie zakupić, a nie wypisywać bzdury, jaki to on jest przez pozycjonerów znienawidzony...

tyle w temacie

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem z kursów i szkoleń tego pana, nie miałem z nim styczności, nawet nie wiedziałem kim on jest - póki jeden z klientów nie napisał do mnie, że był na szkoleniu u w/w pana (lub zakupił jakiś jego poradnik, nie pamiętam już dokładnie) i w związku z tym zamierza sam pozycjonować własną witrynę.

Koniec końców stanęło na tym, że klient sam nie wiedział na jakie frazy pragnie pozycjonować stronę, dopytywał o różnicę między katalogami a preclami, optymalizację strony oraz pytał, jak powinno wyglądać zaplecze (i kilka innych szczegółów), bo on w sumie wie, czym jest pozycjonowanie, ale nie wie jak powinno ono wyglądać i jak zacząć. Mogę z tego wyciągnąć taki wniosek, że kurs/szkolenie/poradnik można potłuc o kant czterech liter, skoro po jego przeczytaniu/przebyciu i tak nadal nic nie wiadomo.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same przesiadywanie na tym forum to nie wszystko. Jeżeli ktoś poszukuje wiedzy na szybko bo np. interes mu się sypie i potrzebuje wiedzy w jednym miejscu takie, to kursy są dobre. Tylko jest jedna rzecz. Kursy te powinny być rzetelne i naprawdę prowadzone lub pisane przez ludzi którzy mają naprawdę wiedzę w danej dziedzinie. Takie kursy za tyle pieniędzy powinny mieć maksymalną i wyczerpującą treść i dającą maksymalną dawkę wiedzy. Takie kursy powinny od razu przygotowywać do działania, osoba która korzysta z kursu powinna wiedzieć jak działać i co robić by odnieść faktyczny sukces. Bo jeżeli po kupnie kursu i jego przestudiowaniu nic on nie daje człowiekowi, to taki kurs niema najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności