Skocz do zawartości

Niezbędne oprogramowanie każdego pozycjonera


nowyyy31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tobie DIABLO73 to radze kupić dobry soft do mailingu. Najpierw wysłałeś ( tydzień temu) swoja reklamę DW dla wszystkich, a później napisałeś ze to był włam

Widzę, że nie tylko ja zostałem zaspamowany "życzeniami świątecznymi"... ;)

Przyłączam się do porady Max'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest niezbędne oprogramowanie dla osoby która rozpoczyna działalność z tematyką pozycjonowania i tworzenia witryn www?

Office, z naciskiem na Excela - w dużej mierze zastąpi i Scrapeboxa i kilka innych programów

Xenu, Screaming Frog (oba free)

Web Tools

Subskrypcje w Majestic SEO i opcjonalnie w Seo Moza

Rozwój autorskich softów.

Jeśli zaczynasz to kupowanie dodawarek, scrapeboxa i spamiarek to wydawanie pieniędzy w błoto, bo i tak nie będziesz wiedział co z tym zrobić, a wiele osób myśli, że sklei sobie opis, kliknie start i już z głowy.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup coś do analizy konkurencji, czy Market Samurai, w dziale narzędzia też są jakieś softy do analizy konkurencji, zainteresuj się tym, po za tym może konto w majestic seo :)

Bardzo dobrze że wspomniałeś o analizie konkurencji, sprawdzałem narzędzie SEO SpyGlass ale w wersji Trial.

I w sumie nie byłem zadowolony z tego narzędzia.

A oprócz Market Samurai jakiś jeszcze oprogramowanie polecasz?

ScrapeBox - 310zł

od kiedy 57 USD za ScrapeBox to 310 zł?

Naprawdę nie rozumiem, ktoś chce kupić scrapeboxa, profesjonalnie się zajmować SEO a nie czytał tego https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=143531

Dzięki za przydatnego linka, zabiorę się do lektury.

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Office, z naciskiem na Excela - w dużej mierze zastąpi i Scrapeboxa i kilka innych programów

Możesz to bardziej rozwinąć?

Xenu, Screaming Frog (oba free)

Web Tools

Subskrypcje w Majestic SEO i opcjonalnie w Seo Moza

Rozwój autorskich softów.

Jeśli zaczynasz to kupowanie dodawarek, scrapeboxa i spamiarek to wydawanie pieniędzy w błoto, bo i tak nie będziesz wiedział co z tym zrobić, a wiele osób myśli, że sklei sobie opis, kliknie start i już z głowy.

Tu też mam problem ze zrozumieniem. Może z przejedzenia:)

Z jednej strony uważasz, że kupno scrapeboxa, przez chyba większość na tym forum soft uważany za najbardziej uniwersalny w tej cenie(za 57$ jednorazowo) to wyrzucanie pieniędzy, "bo i tak nie będzie wiedział co z tym zrobić", a z drugiej, temu samemu początkującemu proponujesz subskrypcje za 49.99$+VAT i 99$ miesięcznie oraz autorskie softy.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to bardziej rozwinąć?

W Excelu możesz w zasadzie programować i tworzyć w nim niemal aplikacje. Dostępnych jest nawet za darmo sporo arkuszy, które pozwalają zarówno analizowac strony, czesać serpy, wyciągać dane z analyticsa itp.

Jeden z przykładów:

https://www.distilled.net/blog/seo/awesome-...ools-for-excel/

(na forum ktoś proponuje skrypt do audytu, który ma mniej opcji niż to za 200zł w formie skryptu php - pomijając kwestię zmian w czasie)

Z jednej strony uważasz, że kupno scrapeboxa, przez chyba większość na tym forum soft uważany za najbardziej uniwersalny w tej cenie(za 57$ jednorazowo) to wyrzucanie pieniędzy, "bo i tak nie będzie wiedział co z tym zrobić", a z drugiej, temu samemu początkującemu proponujesz subskrypcje za 49.99$+VAT i 99$ miesięcznie oraz autorskie softy.

Scrapeboxa sam mam i używam, ale mi szkoda czasu, żeby używac go jako spamiarki (szczerze mówiąc nigdy nie byłem mistrzem spamu i po kilku testach SB jako spamiarki dałem sobie z nim w tym względzie spokój). Dla początkującego nie ma on opcji, których by się nie dało zastąpić innymi narzędziami (a jeśli będzie mu brakowało jakiejś opcji to wtedy warto go zakupić). Co do subskrypcji - jeśli ktoś chce analizować konkurencję w oparciu o samego samuraja to powodzenia (choć teoretycznie można się bawić w jakimś stopniu alexą).

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niezbędnego oprogramowania dla pozycjonera. Każdy kupuje to co mu potrzebne. Bez sensu jest kupowanie softu, bo większość go ma, albo bo na forum piszą, że to podstawa. Sam się zastanów co Ci potrzebne i nie pytaj o to innych.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawekwch fajnie, że pokazałeś co tam się da zrobić w excelu... ale można to spuentować stwierdzeniem, że z Gdańska do Krakowa też można rowerem :jezyk1:

i druga sprawa, że zachęcasz do rozwoju autorskich rozwiązań a stwierdzasz, że zakup sb przez nowicjusza to wyrzucenie pieniędzy w błoto?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się przekonałem że jest też potrzebne dużo czasu na ręczne dodawanie linków w wyselekcjonowanych stronach , co przynosi bardzo wymierne efekty. Czasami wystarczy dosłownie kilkanaście linków aby w serpach dobrze skakać :D

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tak czytam co ty chcesz kupić i....widzę że wogole się nie ogarniasz w tym wszystkim.

Raz program do malingu raz omni add raz photoshop raz program do monitorowania pozycji.

Co ty w ogóle chcesz robić?

Ale cóż domyslam się...dotacja z urzędu pracy nieprawdaż :D?

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i druga sprawa, że zachęcasz do rozwoju autorskich rozwiązań a stwierdzasz, że zakup sb przez nowicjusza to wyrzucenie pieniędzy w błoto?

Zachęcam do rozwoju autorskich rozwiązań, bo tylko to pozwala zaproponować klientowi coś więcej niż 90% rynku oferuje (i to wymaga indywidualnego podejścia). Najpierw trzeba się nauczyć, czym jest SEO, a jeśli ktoś na starcie zaczyna się bawić omniadem, SB itp to rośnie z tego popularne SEŁO. Z mojej perspektywy, gdy zaczynałem swoją naukę to nawet na myśl mi nie przyszło coś takiego jak SB, czy omni add i wiem jak spaczony umysł bym miał gdybym tak zaczął.

Jeśli ktoś uważa omniadda i SB za niezbędne narzędzie to ja nie widzę problemu, ja je traktuję jako softy ostatniej potrzeby i też nie widzę w tym problemu. Każdy wypracowuje swoje podejście do tematu. Ja zakładam, że nowyyy31 jest zielony w temacie i że najpierw trzeba się nauczyć podstaw, a SB i automaty tutaj są mało przydatne po prostu.

Ponieważ nowyyy31 nie określił w zasadzie na jakim poziomie jest to dyskusja trochę jałowa.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a tak łatwo jest dostać dotację z urzedu na strone www ?

Bo tyle co wiem tego typu pomysły nie przechodzą bo osoby które te wnioski rozpatrują to nawet nie wiedzą "co to komputer" jest dobrze a już o reszcie nie mówię .Wiem to bo byłem w urzędzie jeśli chodzi o projekty w internecie to oni tego nie finansują bo to nie rokuje sukcesu hehehehehehe . A ja do pani to pewnie wogule biznes w internecie nie rokuje też sukcesu , pani nie odpowiedziała i mnie wyprosiła. hehe

Jak ma ktoś pomysł jak w te tępe łby w urzędach przemówić to bardzo chętnie posłucham a dostane pieniądze chętnie ulokuje w usługi seo osoby która znajdzie tego grala :D

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności