Skocz do zawartości

Niezbędne oprogramowanie każdego pozycjonera


nowyyy31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dla początkującego nie ma on opcji, których by się nie dało zastąpić innymi narzędziami

proste pytanie czym zamienić harwestowanie? bo chyba zęby harwestwoac prostymi fotosami nie trzeba być zaawansowanym pozycjonerem... Proste skrypty katalogów i precli można harwestowac przeczytawszy 1 artykuł na blogu arve-lek, i całkowity laik bedzie mieć zawsze aktualna listę katalogów, precli pod Seobohatera.

Na pewno Scrapebox i Serobohater to 2 narzędzia z jakich trzeba zacząc przygode z SEO. Nu chyba ze wymyśliłeś sposób harwestowania przy pomocy Exela. I na koniec, chyba wiesz, że MS Ofice kosztuje, mam nadzieję nie nawojujesz do korzystania z pirackiego oprogramowania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz czy korzystałeś z tego cuda do excela, bo ja to dla próby jakieś pół roku temu sobie zainstalowałem, to przy analizie > 100 domen się excel tak delikatnie rzecz ujmując zadławił, a wyniki dla mniejszej grupy potrafiły być przekłamane. No chyba że się teraz coś w tej materii zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz czy korzystałeś z tego cuda do excela, bo ja to dla próby jakieś pół roku temu sobie zainstalowałem, to przy analizie > 100 domen się excel tak delikatnie rzecz ujmując zadławił, a wyniki dla mniejszej grupy potrafiły być przekłamane. No chyba że się teraz coś w tej materii zmieniło.

Poza tym do excela wcodzi zdaje się 65K rekordów (wierszy) i ty tym chcesz zastąpić scrapeboxa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niezbędnego oprogramowania dla pozycjonera. Każdy kupuje to co mu potrzebne. Bez sensu jest kupowanie softu, bo większość go ma, albo bo na forum piszą, że to podstawa. Sam się zastanów co Ci potrzebne i nie pytaj o to innych.

Właśnie chyba sobie już uświadomiłem to że sam muszę wybrać bo temat trochę się rozwinął a i tak każdy ma inne zdanie.

Raz program do malingu raz omni add raz photoshop raz program do monitorowania pozycji.

Co ty w ogóle chcesz robić?

Ale cóż domyslam się...dotacja z urzędu pracy nieprawdaż :)?

T.

Hmm.. "co chce robić?" chcę na pewno założyć firmę(pozycjonowaniem, tworzenia stron www) na dotację ale nie z urzędu pracy bo obecnie pracuje a jest do zabrania trochę pieniążków.

Dzięki za wszystkim udział w temacie, przejże sobie wszystkie oprogramowania które zostały wymienione.

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notepad++ koniecznie ze znajomością REGEXow co ułatwia masę czasu i nie potrzeba się bawić w Excelu :)

Scrapebox - kombajn, spamowanie to już tylko dodatek

cat, grep, sort, uniq + regexy = niezbędnik do obrabiania dużych plików i wyszukiwania urli pod linux

Xrumer - pomijając główna funkcje to dodatkowe drobne funkcje ułatwiają prace

Xenu (szukanie pustych domen, testowanie tysięcy domen na obecność danego pliku=skryptu itp program sprawdza tylko nagłówki odpowiedzi wiec jest mega szybki i nie zasysa całych stron)

TXTcollector do szybkiego łączenia wielu dużych plików txt pod win

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności