Skocz do zawartości

Copywriter


enimen

Rekomendowane odpowiedzi

enimen, jeżeli oferuje usługi w takiej cenie to znaczy, że mu się to opłaca, przecież nie dokłada do interesu ;)

A to czy zarabia na tym "kokosy" czy nie to już inna kwestia... Dodatkowo jeszcze pojawia się pytanie o jakość tych tekstów, bo "unikalny" może być i tekst z mieszarki...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilka paczek czipsów wystarczy. A to, że kupujący dostanie FV, nie znaczy - że ta firma jest tą osobą piszącą.

Bo możliwę, że np. syn właściciela chce dorobić do kupna piłki do kosza, to ojciec mu powiedział mniej więcej o co chodzi w tekstach SEO, fakturkę mu wystawi a młody będzie pisać i na jego potrzeby mu się to będzie opłacało. Bo piłka i czipsy za to będą.

Jest to tylko hipotetyczna sytuacja - ale pewnie za większoscią tego typu aukcji jakiś gimnazjalista stoi i dla nich to biznes... a jakość każdy się może domyśleć jaka może być.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na to z innej strony, osoby które nie mają co robić w wolnym czasie i piszą teksty nawet za symboliczną złotówkę mają chociaż te 100zł, osoby które dodają masę komentarzy i głupich zdjęc na facebooku naszej klasie fotce i innym gównie nie mają z tego nic.

Ja na przykład także w wolnym czasie piszę teksty na zlecenie i synonimy i inne usługi które wbrew pozorom nie są opłacalne ale jak to się mówi lepiej mieć co kolwiek niż nie mieć nic. Co prawda nie piszę jak koledzy wyżej za złotówkę bo ja muszę za coś zapłacić podatki zusu i usy i inne badziewia ale też nie biorę 100zł za teksty.

Spójrzmy teraz choćby na tego mojego posta straciłem na niego jakieś 2 minuty i z minutę na przeczytanie tematu. Może tekst nie jest super jakości i nie przekłada myśli Pitagorasa ale ma już ponad 733 zzs. znaków przyjmując że był to opis do katalogu czy nawet tandetny precel wzioł bym za niego kilka groszy i mój czas który straciłem na pisanie tego posta był by spożytkowany tak że bym na nim zarobił.

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się już ktoś ile może zarabiac copywriter?

Znajoma copywriterka była na rozmowie kwalifikacyjnej w agencji marketingowej, na start zaproponowali jej 2k netto w wymiarze pracy 40h tygodniowo. Nie była to praca polegająca na pisaniu precli, ale na typowych usługach copywriterskich = naming, hasła reklamowe, ulotki reklamowe, treść na strony www, nawet ponoć jakieś teksty dla rzeczników i działu PR itp.

Tak naprawdę zarabiasz tyle, ile chcesz zarobić i na ile pozwolą Ci klienci. W tym konkretnym przypadku firma działa też w branży poligrafii - więc możliwe, że to całe "pisanie tekstów" i seo to tylko taki dodatek, żeby sobie dorobić. Poza tym tak jak napisali inni - skoro ktoś pisze za taką cenę, to najwyraźniej mu się to opłaca, mimo późniejszych vatów, sratów i podatków.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności