Skocz do zawartości

Która firma jako pierwsza zaczęła w PL świadczyć usługi SEO ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko mi nie chodzi o dane które ktoś sam o sobie podaje, chodzi o potwierdzone dane i w jakimś stopniu wiarygodne .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1986 zaczeło się jak zakupiłem pierwszy komp. :( ZX Spektrum :)

pamietam :) programy ładowało się z kaset :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]pamietam :) programy ładowało się z kaset :(

Dobrze, że nie z płyt gramofonowych :)

[edyta] A pierwszy był oczywiście [ten, którego imienia nie wolno wymawiać] Pamiętacie?

Szook jest, był i będzie, bo Szook jest wszędzie :D

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była sobie taka domena polishseo... nie wiem kiedy zaczynał lordbart, ale chyba dawno niech się przyzna

Polishseo sprawdzałem, chyba później. Lordbart, Szy, Pneuma i Graff na pewno zajmowali się, ale nie wiem czy komercyjnie.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczenie usługi pozycjonowania w Polsce można przyjąć iż rozpoczęło się w latach 2000-2001.

Która to firma jest pierwsza, trudno określić. Dużo firm upadło lub przekształciło się w inne podmioty.

Ja zaczynałem w 2000r. od tworzenia stron i "optymalizacji" pod Infoseek'a.

Wówczas na większą skalę zajmowano się pozycjonowaniem w portalach Ahoj.pl i Arena.pl.

Sporo ludzi odeszło z tych portali i pozakładali własne biznesy pozycjonerskie, ale to już trochę później.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obstawiałbym z komercyjnych (na rzecz zewnętrznych klientów, nie na rzecz samego siebie) na Lordbarta (Polishseo), Pneumę (Strajk), Zero3 (Brief), Killa (wiadomo), ew. Ciebie, Erbita+Rpneta, Comweb, Art4Web, Setię - to wszystko jest mniej więcej ten sam okres +/- 6 miesięcy. Nie ma to ścisłego związku z doświadczeniem, bo były osoby wyżej niewymienione, które robiły pod siebie, część stworzyła sieć macek i lansowała swoje firmy (jak choćby Piotrek, Graff, czy ja) lub projekty.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kojarze comweb

Czy to firma z którą był związany Szook? Czytałem wczoraj na temat praw do nazwy comweb tutaj ale nie wiele mogłem się zorientować.

Przyznaję, że jego gadanie przypomina mi wodolejstwo Wałęsy. Nic nie mogę z tego zrozumieć. Ktoś prosił w temacie by napisał coś konkretnie, w jednym zdaniu, a ten trajkotał dalej na parę akapitów. Można odnieść wrażenie, że to facet ze sporymi problemami osobowościowymi (bez urazy).

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności