Skocz do zawartości

Misiek pod linuksem


skoti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie rewelacja. Skrypcik do instalacji IE pod linuksem.

Umożliwia instalację IE 5 5.5 6 razem z flaszką

https://www.tatanka.com.br/ies4linux/

Krótki opis użycia:

1. Sciągnąć i odpalić skrypcik.

2. Wybrać interesującą opcję

3. Wypić browarek albo kilka (sporo do zassania)

4. Kliknąć ikonkę na pulpicie :)

Tak to wyglądało pod Ubuntu

Uwaga

Wcześniej trzeba mieć zainstalowane wine

(Dzięki Hellz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem, bo sam korzystam :) Jednak spowodowało to tylko większą stresogenność mojej pracy, pod FF i Operą strony mi się nigdy nie sypią, a jak włącze IE :)

Najlepiej jeszcze podinstalować windowsowe fonty, daje to sporo nowych możliwości, a poza tym udawanie widoku windowsa idzie lepiej ;P Jeszcze pytanie do autora: czy nie trzeba mieć zainstalowanego wine wcześniej ? :> Pozdrawiam

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale potrzebna jest licencja na Win98, więc to już nie jest darmówka :)
Do MSIE tak czy siak potrzebna jest licencja na Win, więc to też nie jest darmówka.
NOTE: IF YOU DO NOT HAVE A VALIDLY LICENSED COPY OF ANY VERSION OR EDITION OF MICROSOFT WINDOWS 98, MILLENNIUM EDITION, WINDOWS NT 4.0, WINDOWS 2000 OR ANY MICROSOFT OPERATING SYSTEM THAT IS A SUCCESSOR TO ANY OF THE FOREGOING OPERATING SYSTEMS (EACH AN "OS PRODUCT"), YOU ARE NOT AUTHORIZED TO INSTALL, COPY OR OTHERWISE USE THE OS COMPONENTS AND YOU HAVE NO RIGHTS UNDER THIS SUPPLEMENTAL EULA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności