Skocz do zawartości

Podbijanie oceny strony w seokatalogu


Rekomendowane odpowiedzi

Tu sie wywołuje plik php, jak go wywołasz wyświetli Ci tekst odnośnie ocen ale nie jest on podpięty do statystyk (ten plik) a jedynie szablon strony którego nie wywołujesz. Jedynie mogą znaleźć to na statystykach serwera takich jak awstats i tam będa mieli spoooro żądań :)

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eljelj pytanie za 100 punktów skąd weźmiesz taka listę z jakiej ktos nabija glosy, pzreciez te proxy używane tylko 1 raz w jednym katalogu z dowolnej puli? pomyśli przed tym jak coś napiszesz

W sieci codenie krąży ok 100 000 proxy z czego aktywnych może być i ok 30 000 ( mówimy o publicznych), to taka informacji dla ciebie. eljelj nie masz zielonego pojęcia na temat o czym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eljelj pytanie za 100 punktów skąd weźmiesz taka listę z jakiej ktos nabija glosy, pzreciez te proxy używane tylko 1 raz w jednym katalogu z dowolnej puli? pomyśli przed tym jak coś napiszesz

W sieci codenie krąży ok 100 000 proxy z czego aktywnych może być i ok 30 000 ( mówimy o publicznych), to taka informacji dla ciebie. eljelj nie masz zielonego pojęcia na temat o czym piszesz

Przeważnie listę najbardziej popularnych proxy ściągamy z sieci i to wykorzystujemy. Z drugiej strony można zastosować geolokalizacje IP. Oczywiście nigdy nie to nie wyeliminuje wejść z proxy w 100% - to tylko utrudnienia.

Nie wiem dlaczego tak się podniecasz....

Katalog firm , który pomoże Tobie kupić i sprzedać co tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem informacji to znalazłem też program o którym pisałeś https://zennolab.com, jednak teraz podchodzę do wszystkich programów ostrożnie, bo mam sporo takich na które wydałem sporo pieniędzy a ich zwyczajnie nie używam.

Z wtyczki FoxyProxy nie idze głosować, jedynie z bramek publicznych.

Każdy chyba może wyłączyć możliwość głosowania w seokatalogu jak i wyświetlanie się podstrony "najlepsze" i "popularne" co wyeliminuje takie praktyki. Dlatego nie widzę problemu.

logo.pngOdwiedź forum o skuterach - dla właścicieli jednośladowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie listę najbardziej popularnych proxy ściągamy z sieci i to wykorzystujemy
litosci nie pogrążaj się dalej, tych proxy codziennie masz dziesiątki tysięcy, pozyskiwane z rożnych mieść, źródeł, narzędzi i td
Nie wiem dlaczego tak się podniecasz....

bo dalej brniesz i piszesz głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlecenia.przez.net widziałem ,że ktoś zlecił taki skrypt, za 5 dyh dostał ofertę z opisem jak skrypt będzie wyglądać.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności