Skocz do zawartości

Gdybanko? Autorski skrypt CMS


novy*

Rekomendowane odpowiedzi

@Hellz

Myślałem o tym. I to jest dobry (choć ryzykowny) sposób.

@intruder2600 & Mion

Z includowaniem to tez miałem taki pomysł na wstępie... ale szukałem sposoby aby kompletnie odciąć skrypt od siebie (zależności z moim serwerem)

Dzięki za pomysły.. coś z nich wywnioskuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chetnie taki spopsob na udowodnienie poznal, ale nie doszukalem sie. kill bill w innym topicu pisal, ze ma bardzo zaawansowany skrypt, ale go nie udostepnia, ani nie licencjonuje. Podobnie postapila firma Wrigley, ktora nie opatentowala swoich technologii w obawie przed konkurencja.

Sposob z dodatkowym plikiem jest ciekawy, ale nie daje pewnosci. Choc trzeba przyznac, ze zlodzieje sa leniwi (taka natura) i prawdopodobnie nie rusza tego pliku. Przyklad takiego postepowania mielismy w tym topicu.

Ja wymyslilem, zeby zglosic kod do jakiejs instytucji/systemu, np. zarzadznie wersjami w projektach open source. Nie dla kazdego projketu sie to nadaje, ale IMHO daje najlepsze rezultaty, gdyz mozesz wykazac, ze to Ty pierwszy napisales ten kod.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności