Skocz do zawartości

HP ProBook - ma ktoś jakieś doświadczenia?


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gdzieś od miesiąca mam Vostro 3550 z rozszerzoną bateria, i to uważam za jego największa zaleta potrafi wytrzymać do 10h normalnego użytkowania, i 9h oglądania filmów akurat sprawdzałem podczas ostatniej podróży w góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lapkow to hp bym w zyciu nie kupil. z moich znajomych absolutnie kazdy mial z nimi problemy.

Jak już chyba wyżej pisałem, mam 4-letniego Compaqa (czyli HP) i był ostro eksploatowany i nigdy nie miałem z nim nawet małego problemu, więc moje doświadczenia są jak nabardziej pozytywne jak do tej pory.

Może dlatego, że laptop był kupiony w sklepie w UK a nie w PL.

też tak wtrącę mimochodem, że do HP to powinni dodawać gaśnicę gratis. Po godzinie laptopów tej firmy nie da się utrzymać na kolanach to raz, dwa są one jaczęsciej w dziale "refubrished" w amerykanskich sklepach,m wiec o czyms to musi swiadczyc.

Tak jak napisałem wyżej - co do problemów to nie miałem żadnych, chociaż eksploatacja była ostra. Jesli chodzi o temperaturę to masz rację - Compaq mi się grzeje całkiem nieźle, więc podstawka chłodząca jest koniecznością.

Co do tego HP ProBooka którego mam na oku, to według TESTÓW całkiem nieźle odprowadza ciepło, jednak zawsze mogłoby być lepiej.

co dziwne w pl nie moglem nigdzie kupic sprzetu jaki chcialem, wiec zamowilem w londynie i co piekne przyszedl z warszawy (oczywiscie przez uk aby znowu trafic do pl wink.gif na szczescie przesylka za free ;0

@pandha, daj jakiś namiar gdzie zamawiałeś - jak nie tutaj to na PW. Mam dobre doświadczenia ze sprzętem z UK, więc chętnie się zorientuję.

Chyba jednak wychodzi na to, że będę musiał wziąć jednak tego Della Vostro 3750, bo zależy mi na matowej matrycy a taką oferują tylko dwa sensowne sprzęty - HP o którym mowiłem oraz ten właśnie Dell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności