Skocz do zawartości

Co sądzicie ?


banalny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Krótko - za 300 zł / miesiąc będzie więcej wejść z kampanii AdWords ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o kwotę - znam firmę co płaci za dosłownie pierdołę firmom doradczym po 100k (doradztwo odnośnie interpretacji przepisów podatkowych).Nie mniej godzenie się na takie frazy bez wcześniejszego (upierdliwego , kilkukrotnego) uświadomienia klienta na co się decyduje jest dla mnie porażką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W propozycji dali 7 fraz z czego 4 wogóle nie będą raczej generować ruchu, a za które płacić trzeba będzie. Więc o czym Ty piszesz? O jakiej jakości? Chyba, że o jakości robienie Klienta w *uja. To tak, tu jest jakość pierwszego sortu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banalny, czepiasz się trochę tego generowanego ruchu. W tym przypadku nie chodzi o ilość, a jakość. Jeżeli z niewielkiej liczby sprowadzonych osób z tych fraz, oni będą mieli klientów, którzy wygenerują im zysk, to w czym problem?

Odwiedzalność z tych fraz z pozycji 5-10 będzie zerowa lub bliska zeru , tak więc skąd Ty liczysz na zysk ? Odwiedzalność z 1-5 bedzie max 40-60% jeżeli ponad wynikami bedą reklamy.

W tym jest problem, pomijam ROI bo 200 zł za sprowadzenie potencjalnego klienta to lekkie przegięcie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cbdss: jeśli napiszę , że miałem w tej branży w latach 2007-2009 kilka "programów partnerskich" na zasadzie % od zlecenia to zachodzi prawdopodobieństwo , że znam deczko lepiej od Ciebie co z tych fraz można wyciągnąć. Odpowiedź brzmi: guzik. Dodaj jeszcze do tego co napisał Beerbant i masz gotową odpowiedź w czym jest problem. Istnieje oczywiście wiele fraz które generują podobny , lub mniejszy ruch na których można (ale nie trzeba) zarobić ogromną kasę. Nie będe ułatwiał zadania , ale (są/były/będą:D to np: branże dotyczące zwrotów nieruchomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o kwotę - znam firmę co płaci za dosłownie pierdołę firmom doradczym po 100k (doradztwo odnośnie interpretacji przepisów podatkowych).

No wlasnie, specjalisci od podatkow potrafia sie cenic :) Z IT jest zgola inaczej, bo to ludzie sie od najmlodszych lat ucza przeinstalowywania znajomym windowsa za darmo/za piwo(5pln), a potem gdy dorastaja i zaczynaja pracowac to podobne wynagrodzenie odpowiada a specjalistami sie nie czuja i sie ciesza jak wpadnie 2-3k/mc.

Nie mniej godzenie się na takie frazy bez wcześniejszego (upierdliwego , kilkukrotnego) uświadomienia klienta na co się decyduje jest dla mnie porażką.

A klient placi ci za analize oplacalnosci dla niego slow kluczowych czy za pozycje?

Czy gdy np. operator GSM dzwoni do ciebie i proponuje darmowe rozmowy gdziestam za iles pln, to czy zwracaja uwage czy wykorzystasz? mozesz nawet wygadywac kilkanascie min w miesiacu a i tak beda ci proponowac pakiety minut, pakiety netu, pakiety smsow i mase innych rzeczy ktorych wiekszosc ludzi nie wykorzysta, byleby wycisnac z klienta jak najwiecej $$ sie da.

Gdy ci proponuja nowy wypasiony telefon, to tez nikt nie wnika czy wykorzystasz jego funkcje, przyklady moznaby mnozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klient placi ci za analize oplacalnosci dla niego slow kluczowych czy za pozycje?

Jestem głęboko przekonany , że celem pozycjonowania nie są wysokie pozycje tylko możliwie duży wartościowy ruch. Opłacalność powinna Cie zainteresować , w końcu Twoje przysłe dochody są tak jakby pochodną dochodów klienta.

Tymczasem kolejny hit tygodnia:

https://e-biznes.pl/2009/03/domenowi-naciagacze/

W tym tygodniu już 2 osoby spytały mnie o co chodzi...ci ludzie dzwonią po firmach i proponują rejestracje domen z innymi końcówkami za co najmniej kilkanaście razy wyższą kwotę niż ustawa przewiduje. W dodatku twierdzą , że jeśli nie wykupi się usługi to tamte domeny przeskoczą w google domenę która należy do klienta.Mało tego zapewniają , że firma o podobnym profilu otwiera wkrótce działalność w okolicy :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banalny do mnie do firmy dzwonili ostatnio w podobnej sprawie. Najpierw z pytaniem, czy mogą otworzyć stronę internetową o podobnej nazwie (różnica "v" zamiast "w") prowadzącą taką samą działalność. Szef powiedział, że wolałby tego uniknąć, żeby nie wprowadzać klientów w błąd, co ma być korzystne zarówno dla nas jak i dla dzwoniących. Po tym odpowiedzieli, że w takim razie chcą 5.000 zł miesięcznie, żeby takiej domeny nie wykupili, albo sprawa zostanie skierowana do sądu. Przy prośbie o przesłaniu szczegółów mailem zaczęli się wykręcać, że nie mogą tego zrobić, że to nie możliwe, że wszechświat eksploduje. Koniec końców rozłączyli się i do dziś nie zadzwonili :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekM

Dzięki wielkie za Twój post. I od razu apel dla seo-blogowiczów:Idźcie tą drogą :) Wiadomo , że w każdej branży są Ci mniej zdolni (mimo wszystko niektórzy uczciwie zarabiają na siebie) , i Ci bardziej. Ale wałków trzeba tępić ! Do boju !!

Dziś piątek :::: https://www.youtube.com/watch?v=ElOXKt0v7-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności