Skocz do zawartości

Problemy z pocztą na interia.pl


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni nie mogę dostać się na maila na interia.pl, ustanowiłem nowe hasło i nadal to samo, z każdego komputera próbowałem jaki mi się tylko nawinął i ciągle nie mogę wejść na pocztę. Pisałem do bok ale nadal cisza, ktoś z Was ma na interii takie problemy ? Teraz aby czekam aż bok cokolwiek zrobi w tej sprawie.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie 4 dzień poczta nie chodzi na Interia.pl

dostaje takie maile na inną pocztę (gmail.com)

"Szanowni Państwo,

Informujemy, iż przyczyną problemów z dostępem do Państwa konta pocztowego jest - niezależna od firmy INTERIA.PL - awaria jednego z elementów infrastruktury.

Dział techniczny INTERIA.PL podjął wszelkie możliwe działania i pracuje obecnie nad tym, aby jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i jednocześnie prosimy o wyrozumiałość."

Przenoszę się chyba na inny mail jak tego nie naprawią dzisiaj.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności