Skocz do zawartości

[Wykonam] wszystko, co udźwignie moja wyobraźnia.


supersonicswagger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jeśli szukają Państwo osoby, która ma więcej wyobraźni niż twórcy japońskich teleturniejów, Karol Strasburger i scenarzyści "Pamiętników z wakacji"- nie mogliście trafić lepiej!

Zupełnie nie owijając w bawełnę, pisanie jest jedyną rzeczą na świecie, którą potrafię i z której czerpię tak wiele radości.

Potrafię też przypalić wodę na herbatę i przewrócić się na prostej drodze- i z pewnością również jest to pewien atut, ale...

Jestem 24-letnią copywriterką, posiadającą doświadczenie w pisaniu rozmaitych tekstów, opisów na strony www, haseł reklamowych, artykułów na portale i blogi. Powinnam przedstawić siebie jako eksperta od wszystkiego, ale jestem po prostu człowiekiem, który lubi to, co robi.

To pozwala mi wkładać całe serce w wykonywaną pracę, nie myśląc po cichu w swojej głowie: "odklepię to w dziesięć minut i idę pojeździć na rolkach/obliczyć liczbę Pi/poszukać złota na końcu tęczy/zrobić cokolwiek, byleby tylko nie pracować zbyt dobrze".

Zupełnie nie tak powinno wyglądać ogłoszenie poważnej osoby szukającej poważnych zleceń, ale do odważnych świat należy.

Jeśli myślą Państwo podobnie- zapraszam do współpracy! :)

lookingforharbor@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności