Skocz do zawartości

Zapalenie błędnika


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Nikomu kurfa nie życzę ... codziennie zawroty głowy do omdlenia, dwa razy już widziałem podłogę na suficie ... idę chodnikiem i nagle się zataczam - ludzie patrzą "pijok"

Normalnie jak nieźle nawalony - w pracy odpływam 2-3 razy dziennie ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś u neurologa ... stąd napisałem. a taki stan mam od 3 tygodni.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... dostań się szybciej ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem rok temu czy jakoś tak podobnie i się ciągnęło aż do tego roku, przepisywali mi lek o nazwie taromentin (taki że miałem po nim biegunkę :D), potem jakiś inny cyklo coś tam + krople niby do oczu ale można je było stosować do uszu tzn: proxacin - jednym słowem czasami się samochodem nie dało jechać bo raz że ból kujący a dwa że jechałem jak by po omacku :wow: nie życzę tego nikomu ból zęba to przy tym nic, nie raz nie po prostu nie słyszałem i to na dwoje uszu już myślałem że ogłuchnę, co lepsze nabrałem się tyle różnych leków że mało nie zabrakło a bym dostał grzybicy organów wewnętrznych to by były jaja. Wygrzewanie uszu, jakieś olejki kamforowe itp to nic nie daje tu trzeba konkretny antybiotyk. Dobrze że płacę ten jeb**** ZUS bo bym zbankrutował przez to chodzenie do lekarza i ciągłe kontrole. Pozdrawiam i jedno co wiem to jeśli coś nie tak jest nie odkładać tego - od razu nura do lekarza nawet na jakiś zadupiu, odkładać nie ma co bo potem traci się podwójnie.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności