Skocz do zawartości

Witaminy dla SEO'wców


megauser

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie masz racji, ja i sporo moich znajomych używamy suplementy diety dla sportowców ale nie mam nic wspólnego kulturystyka, wiec naprawdę poczytaj sobie trocha w internecie :D i kup sobie jedno opakowanie i spróbuj, wtedy możesz coś napisac na ten temat.

Oczywiście zalezę co jest w składzie, jaki producent i jakie dozowanie. Nitrobolon nie brałem, nie wiem. Ale są naprawdę warte pocenia suplementy diety co stosują sportowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale ja nie mówię, że to nie jest suplement diety bo każda odżywka nim jest. Chodzi mi tylko o to, że autor szuka:

Chce zakupić sobie "suplement diety" (jak to nazywają tongue.gif ) zawierających większość witam potrzebnych człowiekowi

A nitrobolon nie zawiera witamin. Jest to zwykły stack kreatynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu oczywiście racja bo w składzie nitrobolon 2 witamin jako takich brak :D

ale Duble Blast zawiera między innymi

Witamina C ............................................500 mg
Fosforan Wapniowy ................................400 mg
Tiamina ...............................................1,5 mg
Witamina B3 (niacyna) ............................40 mg
Witamina B6 (pirydoksyna) ........................6 mg
Witamina B9 (kwas foliowy) ....................400 mcg
Witamina B12 (cyjanokobalamina) ............18 mcg
Kwas pantotenowy (pantotenian wapnia)....10 mg
Magnez (tlenek magnezu) .......................100 mg
Cynk (aspartat cynku) ...........................3,75 mg

Wiec uważam za najbardziej SEOwy suplement diety :D ( zęby nie było tego tez nie jadłem, ale nazwa mi się podoba i chyba kupie na spróbowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy, ładnie się szprycujecie :D

Ja bym bardziej polecał ćwiczenia. Po 2-3 tygodniach regularnych wysiłków poranną kawe można odpuścić. Wiem z praktyki :D

Co do witamin, czasem wypije wynalazek z dronki i mi starczy. Zaraz lato to owoce tańsze i można się "witaminować" nimi.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oscar32 - Racja ale cenowo owoce jeszcze szału nie mają i nie czarujmy się że zawsze chodzi o kase.

Druga sprawa, te owoce teraz tak są nawalone chemią że hej.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z maxivit, owoce wrzucam codziennie rano wraz kaszą jaglaną (specjalny przepis ewoluujący przez jakieś 5 lat :D ).

Ruch też polecam, nie przepadam za bieganiem więc zasuwam na rowerku- co drugi dzień rano około 35 km :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przeczytaliście dokładnie mój poprzedni post. Pisałem o ekologicznie wyhodowanej żywności, bez chemii. Gospodarstwa ekologiczne dostają specjalne certyfikaty potwierdzające hodowlę bez chemii.

Fakt, taka żywność jest droga.

Koncerny farmaceutyczne są w posiadaniu wiedzy i przepisów na wytworzenie leków z naturalnych składników.

Np. mało kto wie, że pestki jabłka posiadają substancje, która jest lekiem na raka. Medycyna naturalna.

Po co rozpowszechniać taką wiedzę, lepiej produkować nowsze i droższe preparaty oparte na chemii, które tak naprawdę nie działają lub działają z mizernym skutkiem.

Marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oskar32, jakoś ta eko żywność do mnie nie przemawia. I tam też pewno chemia jest, tyle że w mniejszej ilości. Teraz jedyne pewniaki to od kogoś kogo znasz lub sam wyhodujesz.

@Nikonem, podziel się przepisem :D

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, znalazłem przepis z moim śniadaniem, wysyłałem go kiedyś koledze. Od 22 lat jestem wegetarianinem więc zdarza mi się w miarę zdrowo odżywiać ;)

Staram się codziennie zjadać coś takiego: wieczorem do małego jogurtu naturalnego (najlepsza jogobella bo nie zawiera żelatyny) daję płaską łyżkę miodu i płaską łyżkę pszczelego pyłku kwiatowego. Mieszam i zostawiam do rana. Żeby składniki dobrze się rozpuściły nie wstawiam tego do lodówki. Rano polewam tym swoją kaszkę.

Ponoć pyłek kwiatowy, oprócz wielu innych dobroczynnych własności, ma dość silnie chronić przed rakiem. Pyłek zabierany przez pszczoły jest silnie promieniowany słońcem, stąd ponoć jego własności. Znam przypadki gdy lekarz nakazywał stosowanie pyłku podczas leczenia raka. Pyłek w smaku jest mdły ale w połączeniu z miodem, szczególnie gryczanym, nie jest to aż tak odczuwalne.

Kaszka.

Składniki: kasza jaglana, siemię lniane, sezam, otręby (zmieniam raz owsiane, żytnie itd.). Suche składniki kaszki mam już pomieszane w słoiku tak, żeby rano się nie męczyć :D

Rozgrzewam mały garnek na połowie mocy kuchenki elektrycznej, daję łyżkę oliwy z oliwek i wrzucam do tego po kilka orzechów laskowych, włoskich, migdały i prażę z trzy minuty, dorzucam kaszkę i łyżeczkę masła i prażę około 2 minuty. Dolewam dwukrotną ilość wody (2 x więcej niż kaszy) i dodaję kilka suszonych fig. Gotuje to się góra 10 minut. Daję odrobinę soli i cukru. Jak kaszka wchłonie wodę wyłączam.

Sałatka owocowa.

Kroję w małe kawałki różne owoce. Staram się codziennie zmieniać- jabłko, banan, awokado, winogrona, melon i co tram znajdę w sklepach. W sezonie daję głównie owoce "lokalne", polskie. Dobrze, żeby sałatka była kolorowa.

Do tak przygotowanej sałatki owocowej daję ciepłą kaszkę i polewam przygotowanym dzień wcześniej jogurtem. Mielę kawę, zaparzam, biorę książkę i mam 20 minut wyłącznie dla siebie ;)

Naturalnie nie chce mi się codziennie jeść tego samego więc czasem po prostu robię kanapki. Dbam jednak o to by przez większą część roku śniadanie było z kaszką i owocami.

Smacznego :D

e:@maksiu, proszę bardzo :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Maksiu je kaszankę po swojemu :D

Dzięki Nikonem ! No to sie bawisz, ja z takich mieszanek jendnak zostanę przy musli, koniecznie crunch :D Nie mam ochoty bawić się ze wszystkim, poza tym ja nie jestem wegetarianinem. Jakoś bez mięska za długo nie pociągnę na siłce.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności