Skocz do zawartości

Witaminy dla SEO'wców


megauser

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie, żaden suplement nie da wam tego co daje uprawianie sportu czy chociazby jakiegos delikatnego joggingu w polaczeniu ze zdrowym i naturalnym odzywianiem, biegac, skakac, jezdzic na rowerze/rolkach, plywac, a nie faszerowac sie chemią!

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja lykalem regularnie rozne witaminy - efekt taki czy lykam, czy nie nie widze zadnej roznicy ;)

Kiedys tez jakis ekspert mowil w radiu, ze to bez sens z tymi witaminami, bo jak ktos normalnie je to w ciagu dnai przyswaja te 100% kazdej witaminy. Poza tym jak ktos lyknie tabsa to i tak organizm wchlonie z niej jakis minimalny procent tych witamin bo nie da rady od razu tak przyswoic duzej dawki wiekszosci witamin.

Zasadniczo to trzeba byc ostroznym bo tez osotatnio slyszalem, ze sa jakies nowe badania i popularna witamina bodajze B6, ktora byla swietna na wszystko okazuje sie ze jest szkodzaca i przyczynia sie do roznych chorob, bo dziala jak katalizator np. do raka.

Poza tym nie ma co mowic ale wszyscy jestesmy oszukiwani przez koncerny - witaminy najlatwiej sprzedac wiec w to idzie najwieksza reklama. Rownie dobrze mogliby nam tabletki placebo sprzedawac, a wiekosc z samej sily sugestii powiedzialaby, ze widzi poprawe. Szczytem glupoty juz sa takie hity jak np. magnez sport, magnez stres, magnez pamiec itp. - a wszystko jedno i to samo tylko w roznych opakowaniach ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tranu na wzmocnienie, bo zimą dużo chorowałam, a po tranie lepiej i treningu... na kinect-ie :| wiem, że to może i śmieszne, ale partyjka tenisa potrafi nieźle zmęczyć.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie z rana jest kontuzjogenne bo człowiek nie rozruszany.

Lepiej biegać wieczorem smile.gif

Noo, po całym dniu przy kompie człowiek jest rozruszany jak worek kartofli ;)

Co do witaminek polecam vita-min multiple sport olimpu, 30zł miesięczny wydatek, a bardzo przyzwoite uzupełnienie diety. kilkaset procent dziennego zapotrzebowania sprawia, że to co się przyswoi przynajmniej w jakimś stopniu pokryje dzienne zapotrzebowanie na dane składniki. Jeśli ktoś kupuje magnez to zwracajcie uwagę, na jego formę, warto poczytać o tym kilka artykułów, podobnie z bezwartościowymi pluszami itp ;)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności