Skocz do zawartości

Witaminy dla SEO'wców


megauser

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, polecam przeprowadzkę do Łodzi. Miasto zapewnia ćwiczenia i dba abyśmy mieli zdrowy tryb życia i tak na początek dnia niespodzianka od MPK - bieg na tramwaj/autobus. Rozkłady na przystanku to fikcja. Gdy zachce mi się jechać rowerem czekam mnie tor z przeszkodami czyli jedziemy ulicą przez Koziny (jedna z dzielnic). Po godzinie 18 znów MPK - czekamy na tramwaj nr. 5 czyli fatamorgana - w pakiecie spacer przez kilka przystanków aby dojechać czymś innym do domu. Czyli moje codzienne przygody kwalifikują się pod zajęcia sportowe, nie ? ;)

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko jedna witaminka - sport + Glukozamina. Jest wiele różnych form Glukozaminy ale to nie ma znaczenia,ważne, żeby przyjmować. Kolana to rzecz najważniejsza a jak się uprawia sporty dosyć ekstremalne dla kolan szybko się stawy zużywają. W ogóle warto o tym pomyśleć i pamiętać - każdego dnia ważąc np 80 kg, z każdym krokiem naciskamy na chrząstki w stawach z taką lub nawet większą masą, pomyślcie jak się zużywają.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suplementy diety są konieczne dla zawodowych sportowców. Dla amatorów jest to zbędne, bardziej działa na naszą psychikę, niż organizm. Wystarczy zdrowo się odżywiać, dużo warzyw i owoców, nie jeść ciężkostrawnych potraw. Do tego regularny sport jaki kto lubi.

Żadne produkty przemysłu farmaceutycznego nie są nam potrzebne, aby dobrze się czuć, mieć dużo sił i dobre samopoczucie.

www.sagomedia.pl - usługi SEO copywritingu i wartościowe, merytoryczne artykuły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym, że - nikt się zdrowo nie odżywia (a przynajmniej nie każdego dnia), nikt nie je każdego dnia masy owoców i warzyw, mało kto jest w stanie oprzeć się pokusom potraw ciężejstrawnym, etc :) stąd wsparcie suplementem, poza tym ile trzeba zjeść i czego, aby zaspokoić całe zpotzrebowanie na masę witami, minerałó, przecież to nie jest tak, że jak się zje marchewkę i jabłko to zjadamy całą tabliczkę mendelejewa :) oczywiście wszystko z głową i umiarem, bo lepszy jest drobny brak witamin niż ich przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zdrowe szkodzi. Na pewno wyspać się w miarę możliwości, rano kilka przysiadów, pompek, porozciągać się i sok wyciśnięty ze świerzych pomarańczy zamiast kawy. Powinno być ok.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurawina i miód. Dwa najzdrowsze występujące w naturze na terenie naszego kraju "suplementy diety" (według mojej wiedzy).

Do tego dodałbym czarne porzeczki i jeżyny (blackberry).

Kiedyś myślałem stać się wegetarianinem, lecz człowiek to nie królik, ewolucji nie da się oszukać i dieta bez mięsa powoduje braki niektórych, niezbędnych witamin w naszym organizmie. Za to przyjąłem jedną zasadę: żadnych tabletek, syntetycznych witamin itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem stać się wegetarianinem, lecz człowiek to nie królik, ewolucji nie da się oszukać i dieta bez mięsa powoduje braki niektórych, niezbędnych witamin w naszym organizmie.

Oj to mnie uraziłeś, uraziłeś do żywego. Wychodzi, że ponad 20 lat jestem królikiem :D

A jakie to "niezbędne witaminy" są w mięsie? Tak z ciekawości...

Jestem sobie wegetarianinem, sam jestem ciekaw czy i jaki może mieć wpływ ta dieta na podatność na choroby, długość życia itd. Jestem na tyle ciekaw, że zrobiłem eksperyment na sobie ;)

Wszystko jest względne ale cechuje mnie ponad przeciętna wytrzymałość fizyczna. W tym roku mieliśmy grubsze zlecenie i pracowałem nonstop 54 godziny fizycznie z małymi przerwami na posiłek. Wiem, że to nie mądre ale zlecenie było na dużą kasę, na konkretny termin, jedna z maszyn nam padła i nie miałem wyjścia. Jeśli chodzi o siłę daję sobie również radę.

Trudno określić czy dieta wegetariańska ma na to wpływ i jaki. Należałoby przeprowadzić badania naukowe. Po sobie jednak wiem, że twierdzenie, że "siłę" ma się tylko z mięsa jest raczej naciągane. Uważam raczej, że mięso powoduje rodzaj uzależnienia. Jak na przykład fajki. Ktoś nie zje kotleta to chodzi głodny ;) Najłatwiej jest znaleźć jakieś wytłumaczenie gdy nie che się czegoś zrobić. Lub też tłumaczyć w ten sposób swoje postępowanie (niepotrzebne zabijanie zwierząt).

Nie krytykuję mięsożerców, nie lubię tylko gdy się taką dietę uzasadnia brakiem wyboru. Przestałem jeść mięso gdy była jeszcze komuna, dieta była bardzo ograniczona i uboga a jednak można było.

Trzeba tylko bardzo uważać na niedobór białka. Symptomy są takie, że jestem bardzo senny. Trzeba wtedy wciągnąć trochę fasoli i śmiga się dalej ;)

e: literówka.

e2:

@mmr88 z małolackiego buntu. Chciałem być inny ;) Serio, nie zamierzałem być długo wegetarianinem, interesowałem się religiami wschodu, praktykowałem buddyzm zen, eksperymentowałem z wahadełkiem, takie tam. Tamte zainteresowania odeszły a wegetarianizm pozostał.

Nie jest to wciąż łatwe, w Polsce, nadal są kłopoty gdy chcę coś sobie zamówić w knajpie. Choć jest lepiej niż kiedyś.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zostałeś wegetarianinem?

Z założeń czy tam jakiś idei czy z powodów takich jak to, że wegetarianizm to(według niektórych) zdrowsza dieta?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pół wegetarianinem - po prostu staram się unikać mięsa i jem rzadko, polecam:

to jest chyba wycinek z filmu "Supersize Me". Ogólnie kurczaki nie nadają się do spożycia, są po prostu nie jadalne. Sterydy i chemia zawarta w mięsie nie nadaje się do spożywania :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jem co dziennie na obiad pierś w kurczaka z brokułami i kaszą gryczaną, niedawno miałem robione różne badania i wyszło, że mam wszystko w najlepszym porządku, więc kurczaki chyba nie są takie złe :D

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój suplement diety:

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny

resztę dopowie sobie każdy sam :D

[edyta]

Większość, a w szczególności B12, która wcale nie występuje w roślinach.

Jako wykształciuch w tym temacie, dodam, że B12 występuje nie tylko w mięsie - znajdziemy ją także w rybach, drobiu, jajkach i mleku oraz produktach mlecznopochodnych.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmarek, Twój post przyczynił się do mojego lekkiego niepokoju. Troszkę powertowałem na temat b12. Jem jajka, ryby (często) i najróżniejsze produkty mleczne.

Mam więc nadzieję, ze z tym niedoborem witamin nie jest tak źle.

Faktem jednak jest, że temat witamin mi umknął i muszę się temu dokładnie przyjrzeć. Wiesz, skoro ponad 20 lat jest wszystko O.K, to nie drąży się tematu :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności