Skocz do zawartości

Wycena linków


vtvs

Rekomendowane odpowiedzi

5zl to kosztuje wpis do dobrego katalogu (a to i tak nie maksimum kasy za taki wpis). Napisz im, ze sie pomylili o 0 na koncu. Mysle, ze wlasnie co najmniej 50 zl byloby adekwatna kwota.

Wszystko jeszcze zalezy od postu i linku. Jak ma to byc link w taki sposob wpleciony ze tresc moze zachecac do klikania w niego to mozna myslec nad wieksza kwota.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo 5 zł miesięcznie weź za link ;) A na poważnie, jaja sobie robią. Nawet na stronie masz Kup link w serwisie

18.01 złotych / miesiąc

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz im, ze sie pomylili o 0 na koncu. Mysle, ze wlasnie co najmniej 50 zl byloby adekwatna kwota.

Sam PR nie jest wyznacznikiem ceny, liczy się odwiedzalność - sporo przesadziłeś z tą oceną i to bardzo sporo.

załóżmy, że wpis jest codziennie jeden to daje nam 1500 zł/miesięcznie - za link w stopce/blogrolu dałbyś tyle miesięcznie ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - ja nie pisalem o zadnym PR. Co do ceny tak jak napisalem to wszystko zalezy od strony i okolicznosci, ale 50 zl wcale nie uwazam za przesadzona cene. Przy okresie rocznym to wychodzi raptem 4zl za miesiac.

Link w stopce, blogrollu to nie jest link w artykule. Rozumujac w ten sposob to artykul sponsorowany powinien kosztowac 1zl, bo co jak bede chcial zamiescic 100 takich artykulow to przeciez to bedzie adekwatna cena - 100zl.

Tym bardziej, ze zapewne tresc bloga jest powiazana z tym linkiem wiec osoba go zamieszczajaca na pewno liczy na jakies konwersje oprocz czystego SEO.

Podejrzewam, ze kupujac linki w Prolinku lub gdziekolwiek indziej ktos wydalby znacznie wiecej. Poza tym to tez niezle syfiarsko wyglada miec link w tresci kazdego wpisu.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę nie pasuje "bezterminowo".

No to co za problem złożyć swoją propozycję? ;)

Napisz, że przyjmujesz w tej cenie za kwartał/pół roku/rok.

Dostaniesz odpowiedź i zdecydujesz.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - ja nie pisalem o zadnym PR. Co do ceny tak jak napisalem to wszystko zalezy od strony i okolicznosci, ale 50 zl wcale nie uwazam za przesadzona cene. Przy okresie rocznym to wychodzi raptem 4zl za miesiac.

Link w stopce, blogrollu to nie jest link w artykule. Rozumujac w ten sposob to artykul sponsorowany powinien kosztowac 1zl, bo co jak bede chcial zamiescic 100 takich artykulow to przeciez to bedzie adekwatna cena - 100zl.

Tym bardziej, ze zapewne tresc bloga jest powiazana z tym linkiem wiec osoba go zamieszczajaca na pewno liczy na jakies konwersje oprocz czystego SEO.

Podejrzewam, ze kupujac linki w Prolinku lub gdziekolwiek indziej ktos wydalby znacznie wiecej. Poza tym to tez niezle syfiarsko wyglada miec link w tresci kazdego wpisu.

Odniosłem się do tego konkretnego przypadku, link w pojedynczym arcie guzik daje , zwróciłem uwagę na ważny czynnik przy wycenie - odwiedzalność, bez połączenia wszystkich parametrów uważam po prostu, że cana jaka podałeś jest na wyrost. Sam dostaję propozycje za jeden link w artach 30-60 .... Ale euro ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 euro za link na blogu hmm, świat oszalalał ;)

Widziałem ten blog kolegi - gdzie oferują mu po piątaku za linkk, przecież jakością nie odbiega od dobrego precla,

zgódź się na 5 zł, zamów u gimnazjalisity 1000 artykułów po 1 zł i opublikuj.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności