Skocz do zawartości

Denerwują mnie klienci


k0l3c

Rekomendowane odpowiedzi

Klienta się nie wychowuje. Klient przychodzi czasem już jako "gamoń", ty często tego nie wiesz, a później zaczyna się zabawa. Rzadko kiedy klienta można zreformować.

Nie tylko jako "gamoń" ale i wielokrotnie przychodzi klient "sparzony" i gwarantuje Ci, że jak wszystko wyjaśnisz cierpliwie to sobie "wychowasz" - jeżeli jest z gatunku "niereformowalnych" czy "wszystkowiedzących" to grzecznie polecasz mu konkurencję - to wszystko zapewniam skutkuje ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam i nie miałem takich sytuacji. I nie mówie tu tylko o SEO ale o innych branżach w których działam.

Wiadomo, zdarzają sie klienci którzy by godzinami rozmawiali przez telefon ale ja telefon mam wyciszony i niezbyt często oddzwaniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz umowe dobrze napisaną to jest cos takiego jak tryb gospodarczy w Sądzie, sprawa trwa do 3 miesiecy w wawie

Ależ oczywiście, złożyłem, wygrałem i co ? I nic - bo na koncie akiego jednego pacjenta mój komornik czeka w kolejce, pierwszeństwo ma ZUS i inni, których wcześniej oszukał.

Nie ma co się rozpisywać jak to jest źle, bo nie jest. Oczywiście branża ostatnio się trochę sypie bo rynek zalało stado pokemonów co pozycjonują po 30 zł ale jak to w życiu bywa wszystko się odbije, pokemony pójdą gdzie ich miejce i stare dobre czasy wrócą :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, powiem szczerze. zaczyna mnie denerwowac to pindolenie jak to hamburgery sraja kasa i placa milion dolarow za top 10. nie jest to prawda i tez sa pacany jak wszedzie. szczegolnie ze paki zrobia to samo za 1/10 ceny.

przykladowe maile:

"...need seo for xxx. can pay you 30$ a month..."

"150 pounds a month? What the fu*k is wrong with you?????"

"I am trying to get the site xxx to number 1 in Google. I know that my competitors have low quality links and we dont want to go down that route.

Are your links high quality?# Will pay only if website is number 1!"

"Could you send me a offer on seo for the words xxx and xxx. Would also like xxx but I guess it will be hard to get a top position for this word. Will pay you 10% of my earnings. No monthly fee"

"My budget is not too big, so I would like to know if you can help me."

wiecej mi sie nie chce szukac.

oczywiscie zdazaja sie tez sytuacje ze nie placa, sciemniaja, wymiguja sie, zrywaja umowy, bo paki robi to za 50$ miesiecznie, itd.

slowem. w polsce jest przesrane. za to w usa jest cud miod i orzeszki

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon klienta z barteru od limuzyn... umowa świeżo podpisana jeszcze transportu nie było (umowa od dnia transportu) a już pytanie kiedy będzie efekt gdzie milion razy powtarzam że nie mogę tego określić przed zakończeniem pierwszego miesiąca...

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zdziwienia - na całym świecie jest tak samo dla właściciela warzywniaka liczy się cena a dla prezesa korpo liczy się jakość. Z moich obserwacji wynika, że mimo wszystko świadomość u klientów rośnie i chyba będzie rosła.

Każdy może sobie znaleźć jakiś segment rynku

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności