Skocz do zawartości

Dobór firmy pozycjonującej


ciek4wy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ostatnio zastanawiam się nad zatrudnieniem do pozycjonowania firmy specjalizującej się w takich działaniach. Po wstępnym przygotowaniu listy kilku z którymi chciałbym się skontaktować doszedłem do wniosku że wyjątkowo ciężko jest znaleźć opinie dotyczące współpracy z którąkolwiek z nich. Pomimo tego że są to spore agencje.

Czy ktoś z Was miał może kontakt z którąś z poniższych firm? Ich portfolia wydają się interesujące, jak również wszystkie mają dośwadczenie w branży internetowej.

- Bluerank

- K2 Search

- CUBE Group

- They.pl

- Performance Media

- Goldbach Interactive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

żadna z powyższych.

Pytanie jest: co będzie pozycjonowane ? jak duzy serwis/sklep ? czy będziesz potrzebował tylko pozycjonowania czy też kompletnego marketingu w postaci np reklamy brandu etc... ? jaki masz zasięg serwisu ? ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała firma = małe ceny = nie zawsze dobra obsługa

Mała firma = małe ceny = nie zawsze posiadanie elementarnej wiedzy na temat SEO ( bez obrazy, sam się wystawiłeś na ostrzał, wystarczę poczytać twój ostatni post w dziale Publiker) = nie zawsze dobra obsługa (jak w każdej opcji wiec poco to wymieniłeś? jeśli każda firma może mieć nie zawsze dobrą obsługę?)

Jeśli chodzi o wymienione wyżej firmy znam niektórych pracowników, i jeśli chodzi o porównanie wiedzy to fuser przegrywasz niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, ja bym się z Tobą nie zgodził. Wydaje mi się, że kwestia wiedzy nie ma nic do wielkości firmy z tego prostego względu, że każdy wielki był kiedyś mały a każdy dziś mały, może być kiedyś wielki i od samej tylko wielkości wcale mu wiedzy nie przybędzie.

Co do cen oczywiście się zgadzam - mniejsza firma to przeważnie mniejsze ceny, bo jak jest się "na dorobku" to się łapie każdego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie byłby tak:

Mała firma=średnie ceny (podobno ktoś pozycjonuje drożej;)={doskonała|wspaniała|idealna|bardzo dobra|wyborna|porządna|solidna|profesjonalna|rzetelna|bez skazy|wyśmienita|cudowna|zachwycająca|zniewalająca|prefekcyjna|olśniewająca|nies

kazitelna|świetna|kapitalna} obsługa

:)

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz czy mała czy duża, patrz czy nie ściemnia i czy nie ma kruczków w umowie i poproś o oszacowanie przybliżonego ruchu z wyszukiwarki.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darg jeśli by trocha więcej znałeś ludzi z branży to byś wiedział, że są znani użytkownicy PIO co są na etacie ( są podwykonawcami) w firmie wymienionej wyżej. W ich kwalifikacje nie wątpię.

że kwestia wiedzy nie ma nic do wielkości firmy z tego prostego względu, że każdy wielki był kiedyś mały

chyba nie rozumiesz ze większa firmę stać zęby zatrudnić dobrego specjalistę lub podpisać umowę o podwykonawstwo, kupić każdy dostępny soft SEO, zatrudnić kodera dla napisania autorskiego, wyszkolić pracowników również zagranicą.

Minusem takich molochów są koszty, dla tego ceny oczywiście się różnią od tych co na PIO oferują pozycjonowanie z dopiskiem " na razie niema możliwości wystawiania FV lub rachunku" i tak od 2 lat...

Nie patrz czy mała czy duża, patrz czy nie ściemnia i czy nie ma kruczków w umowie

to ma być punkt nr 1 przy wyborze firmy SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darg jeśli by trocha więcej znałeś ludzi z branży to byś wiedział, że są znani użytkownicy PIO co są na etacie ( są podwykonawcami) w firmie wymienionej wyżej. W ich kwalifikacje nie wątpię.

Max, ale ja nie mówię o żadnych konkretnych osobach i firmach, tylko odniosłem się ogólnie do Twojego stwierdzenia, że:

Mała firma = małe ceny = nie zawsze posiadanie elementarnej wiedzy na temat SEO

Zrozum, że ja nie mówię o zatrudnianiu ludzi, podwykonawstwie, softach i kosztach tylko twierdzę, że wielkość danej firmy wcale nie jest wyznacznikiem poziomu wiedzy jej pracowników.

Innymi słowy - najlepsi fachowcy mogą pracować zarówno w małych firmach jak również w wielkich molochach i nie ma na to żadnej reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq, ale autor topiku pyta o konkretne firmy :)

że wielkość danej firmy wcale nie jest wyznacznikiem poziomu wiedzy jej pracowników.

tak jak pisałem, są polskie firmy co oferują szkolenia swoim pracowników, również zagranica. Niema problemu z dostępem do for za 600 USD rocznie, postawieniem 8k Wordpresow, kupieniem

x licek softów i najlepszych dostępnych list na rynku i td. Kasa otwiera wiele drzwi

Ale oczywiste większość "kumatych" ma już swoje 1-2 osobowe firmy, tylko różnica taka że za groszy i tak i tak nie pozycjonują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq, ale autor topiku pyta o konkretne firmy

Max, tak - ale ja odniosłem się konkretnie do Twojej wypowiedzi. Sorry - mogłem od razu zacytować to zdanie o które mi chodziło.

Popatrz - ja mówiłem o wiedzy a Ty mówisz o kasie:

tak jak pisałem, są polskie firmy co oferują szkolenia swoim pracowników, również zagranica. Niema problemu z dostępem do for za 600 USD rocznie, postawieniem 8k Wordpresow, kupieniem

x licek softów i najlepszych dostępnych list na rynku i td. Kasa otwiera wiele drzwi

Gdybyś tam wcześniej napisał:

Mała firma = małe ceny = nie zawsze posiadanie elementarnej wiedzy na temat SEO płynności finansowej

to oczywiście bym się z Tobą zgodził, ale Ty napisałeś o wiedzy:

Mała firma = małe ceny = nie zawsze posiadanie elementarnej wiedzy na temat SEO

więc ja stwierdziłem, że wielkość danej firmy wcale nie jest wyznacznikiem poziomu wiedzy jej pracowników.

No nie mów, że się ze mną nie zgodzisz?

To tak, jakbyś już z góry zakładał, że duża firma budowlana wybuduje Ci prostszą ścianę niż mała firma. Albo, że mechanik z dużego warsztatu samochodowego naprawi Ci samochód lepiej niż mechanik z małego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w każdej branży przed podpisaniem jakiej kolwiek umowy zadaje pytania i słucham odpowiedzi firmy.

Jeżeli odpowiada omijająco tak naprawdę odpowiadając na wszystko oprócz mojego pytania - Odpada

Jeżeli musi się kogoś zapytać(czytać wymyślić odpowiedź) - Odpada

Jeżeli odpowiada ci szczerze lecz nie zawsze tak jak chcesz ale tak jaka jest prawda -Biorę

To też powinno sprawdzić się w branży seo, nie wiem która z tych firm jest najlepsza bo o konkurencji się niewolno wypowiadać, ale Ciesze się że nie wybrał Pan firmy ze wschodzącym słońcem:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności