Skocz do zawartości

Działka


seo_świniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A konopie indyjskie?

Dokładnie... Hoduje ktoś...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie SEO-downy,

pomidory sadzi się w kwaśnej ziemi np. na starym, namoczonym chlebie (ale takim na zakwasie), prowadzi się nie więcej niż pięć łodyg bo inaczej owoce są tak żałosne, że żal zrywać. Najlepsze odmiany moim zdaniem to "malinówka" i "bawole serce". Już czas żeby zabierać się do sadzenia pomidorów w szklarniach, jednak z gotowych sadzonek bo na zabawy z ziarenkami za późno. W pewnym momencie trzeba je podwiązywać (sznurek od ziemi do sufitu szklarni - wzdłuż głównej łodygi).

I na koniec zdjęcie jej pomidorów, na którym widać o co chodzi ze sznurkiem.

Prawie dobrze :-) Łodyga w pomidorze jest jedna - to na czym wiszą pomidory to raczej grona . W zależności od wysokości szklarni można prowadzić pomidora nawet na 7 gron. Ważne jest na początku oberwanie liści, które mogłyby dotykać ziemi. Sznurek to nie problem. Podwiązuje się pomidora , obwiązując sznurek wokół łodygi (ale luźno - będzie grubieć) i okręca jak na zdjęciu. W miarę wzrostu pomidora, delikatnie zakręca się krzak wokół zawiązanego sznurka.

Nikt nie wspomniał o zapylaniu kwiatków (preparaty dostępne są w sklepach ogrodniczych) i o wilkach. To odrosty, które będą rosnąć między liściem a łodygą (tak naprawdę to zalążki kolejnych sadzonek). Należy je regularnie wyłamywać.

Pomidory sadzone na chlebie? Tego sposobu nie znam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ci polecam pomidory z własnej szklarni mama u siebie na ogródku. Szklarnie można kupić w dużych sklepach , markietach. Sam osobiście kopiłem z profili ocynkowanych z szybą grubą 5 minimetrów. Konstrukcja przy składaniu profili jest delikatna i to bardzo. Ale jak się złoży do koca to nie jest tak najgorzej. Moja stoi już 4 lata u jestem zadowolony owoce super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie, ale całkiem niedaleko mnie w lesie całkiem ładne komuś urosły :)

To daj namiar na las... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jem takie pomidorki ze swojej szklarni - smak nie do opisania i porównania

opłaca się

wyhodowanie pomidora, to jak wyniesienie średnio trudnej frazy do top3 ;)

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka papryka, ogórki, kapusta pekińska (w tym roku kijowa wyszła bo ciut przerosła) my to mamy cacy a nie w USA gdzie żywność jest w dużej mierze modyfikowana genetycznie :P

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj właśnie miałam okazję skosztować u rodziny takiego wyrosłego na słońcu pomidorka... w porównaniu do tych ze sklepu - niebo a ziemia. Fajnie byłoby coś takiego samemu wyhodować. Póki co biorę się za hodowlę doniczkowych papryczek chili - polecam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomidorki trzeba raz na tydzień nawozić gnojówką. Albo namoczoną pokrzywą na zmianę.

Dla mnie najsmaczniejszą odmianą jest malinówka jest różowa bardzo soczysta.

Prace jakie wykonujemy to co parę dni obrywamy dzikie kłącza

No i zrywamy smaczne pomidorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności