Skocz do zawartości

Zlecenia przez net płatne?


matematyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a przypadkiem ZPN nie powstały z dotacją unijną? wiele projektów, które powstały za duuuuużą kasę z unii, po odklepaniu przymusowej karencji (muszą ileś lat istnieć) zostają "uśmiercone naturalnie".

tak tylko z ciekawości pytam.

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wtorek, 24go w poniedziałek wystawiono 14 aukcji jeśli dobrze liczę, więc nie jest tak źle. Problem ZPN polega na tym, że nie mogą wprowadzić procentowych prowizji za wystawienie jak np na allegro i zarówno zlecenie na 5 tekstów jak i kodowanie portalu bukmacherskiego są płatne tak samo. Może ZPN znudził się często przywoływany wizerunek portalu dla gimnazjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak tak dalej pojdzie wyrosna jak grzyby po deszczu portale grupujace oferty dla freelancerow ^_^ tak jak z gruponem i innymi zakupami grupowymi bo uzytkownicy sie porozchodza na rozne portale z jednego glownego. Sam bym takie cos zrobil gdybym mial czas. Najgorzej jest tylko dla zlecajacych ... dasz oferte na zpn i oferii i sie bulwersuja (nie dziwie sie w sumie) bo w ktoryms na pewno nie bedzie zwyciezcy -_-

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak tak dalej pojdzie wyrosna jak grzyby po deszczu portale grupujace oferty dla freelancerow

Oczywiście. Do zgarnięcia jest jakieś 5 złotych dziennie za 5 pro-aukcji pisania precli, dodawania do katalogów, etc. po złotówkę. Minus podatek :D Sorry właściwie nie wiem czy ta cena za wystawienie ogłoszenia w takim super dochodowym serwisie to ma być 50 czy całe 99 groszy :) Ile tego będzie? Przy dobrych wiatrach jakaś stówka miesięcznie? :)

Taaaaka kasa. Chyba wyłożę te 15 złotych i zlecę napisanie klona tylko nie wiem czy zdążę, bo chyba każdy chce zagospodarować niszę rynkową ;)

A ZPN... Pewnie chcą się trochę sprofesjonalizować. Tylko pytanie czy jakikolwiek programista który cokolwiek potrafi kiedykolwiek tam zajrzy. Moim zdaniem nie, ten portal już się dorobił swojej "renomy"... Z drugiej strony jeśli nawet programista PHP może zarabiać te 2-5k USD miesięcznie w niepełnym wymiarze godzin na elance czy jakimś odesku to ja nie wiem o czym oni myśleli wprowadzając opłaty bo polskie serwisy freelance to zawsze będzie nisza dla gimnazjalistów słabo znających angielski. To znaczy nawet jak przepaść trochę się zmniejszy i zamiast za 500 będą zlecenia za 1000 to i tak nikt kto cokolwiek umie tam zleceń nie będzie szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z ceną trochę przesadzili. Powinni pobierać pomiędzy 3-5zł za wystawienie.

Ale z drugiej strony im się nie dziwię. Portal jest prywatny,ich własny biznes na którym chcą dobrze zarobić ;)

Wykluczy to też osoby i dzieciaków którzy wystawiają aukcje i nie kończą się wyborem zleceniobiorcy.

A z tego co słyszałem to wiele aukcji na ZPN nie kończy się wyborem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo oferia to juz dno i 5 metrow mulu

przyklad -> https://oferia.pl/zlecenie/item366649-str-w...;utm_campaign=3

a zleceń jest tyle co kot napłakał od jakiś 2-3 miesięcy, więcej mam ze swojej bidnej niepozycjonowanej strony zawierającej formularz kontaktowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności