Skocz do zawartości

Serwer VPS pod skrypt do wyłapywania domen.


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem sobie skrypt do wyłapywania domen i teraz szukam jakiegoś VPS-a na terenie Polski z Direct Admin.

Powiedzcie mi jak to wygląda czy ja muszę sobie konfigurować wszystko od nowa (php,mysql itp) czy może dostaje gotowe dane IP login i hasło do połączenia się z ftp (Wrzucam sobie skrypt potem instaluje z poziomu przeglądarki i po problemie :D ).

Skrypt oparty o PHP wymaga cURL.

Jeśli możecie coś pomóc doradzić-mile widziane również oferty hostingodawców :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany jaki to skrypt to podam na PM.

Pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam VMLine - dostaniesz skonfigurowany serwer + support 0,5h - 1h miesięcznie w zależności od pakietu i bardzo uprzejmego, wyrozumiałego i uczynnego admina. Link z refem w mojej stopce - zarobie na Tobie pewnie złotówkę wiec polecam raczej z zadowolenia niż dla pieniędzy.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to wygląda czy ja muszę sobie konfigurować wszystko od nowa (php,mysql itp) czy może dostaje gotowe dane IP login i hasło do połączenia się z ftp (Wrzucam sobie skrypt potem instaluje z poziomu przeglądarki i po problemie :D)

jeśli kupisz zwykłego vpsa to wszystko konfigurujesz sam. w przypadku vpsa managed odpada ten problem, wszystko funckjonuje jak hosting tylko z lepszymi parametrami :-).

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności