Skocz do zawartości

Największe blogi


TRENS

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chłopie "na dywaniku" powinieneś wylądować od zaraz. Co widzę Twoje posty to się przykro robi, weź no np. poza forum poczytaj jakąś książkę o SEO, nauczyć się myśleć i wypowiadać, jak przystało na osobę zajmującą się SEO, to na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, serwisy blogowe. Również z korzystam z tych co wymieniłeś -_- Jeszcze polecam blox.pl

poczytaj jakąś książkę

Ogólnie, to z książek przeczytałem tylko Naszą Szkapę ^_^ A tak w ogóle, to nie zaśmiecaj wątka tymi swoimi tekstami nie na temat.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny nie na temat :/ Wbijam w książki i tyle. Szkoda mi czasu na pierdoły- wolę czasopisma -_-

Wiedziałem, że się znajdą osobniki, które nie w temacie będą się udzielać. Widocznie za dużo książek przeczytali.

P.S. Już wiem skąd się bierze ten efekt uboczny ^_^

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności