Skocz do zawartości

Atrakcje we Wrocławiu?


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja ze swej strony polecam Mexico Bar na Rzeźniczej. Możesz mieć tylko kłopot z miejscem ale czekając na jedzonko strzelisz sobie drinka przy barze.

Knajpkę znam od 13 lat. Wiadomo, nie jest ten sam klimat co kiedyś, nigdzie nie jest. Ale zapewniam Cię- Twój żołądek będzie wdzięczny za tą poradę :)

Jeśli chodzi o dłuższe piwkowanie i niezłą, raczej rockową muzę polecam Ci Niebo Cafe. Piwkować/drinkowac możesz tam do rana a to nie częste we wrocławskich knajpkach. Knajpka ta słynie również z tego, że czasami @Domains atakuje stamtąd ciętymi postami.

Nocleg, polecam Ci Art Hotel. Blisko Rynku, jest podziemny parking i hotel ma spoko klimat. Jak się skujesz w Niebie @Domains Cię może odprowadzi :)

e: zajrzałem na stronę Art Hotelu- troszkę znanych gości mieli- klik.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony polecam Mexico Bar na Rzeźniczej.[...]
Chyba łaziliśmy w te same klimaty :D Enchilada con carne, con pollo, zupa chlebowa tak gęsta, że aż łyżka stała w pionie. I te barmanki kiedyś... Ech, to było żarełko. A teraz tylko kawior i ostrygi, brrr...
[...]Jak się skujesz w Niebie @Domains Cię może odprowadzi :)[...]
Z Nieba? Chyba na czworaka :(

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jakieś fajne szkolenie się szykuje we Wrocku?

A takie tam prowadzę więc chyba będzie fajne :D

Panowie tyle informacji, że zastanawiam się czy nie zostać na 2 dni. A poleccie jeszcze jakis dobry basen (nie musi być zjeżdzalini itp - coś bardziej do relaksu jakieś bicze wodne itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen? Ja wolę: https://www.redeco.pl/glowna.php

Na piwko do spiżu,

Na obiad do Cesarsko-Królewskiej !!!

Na Lody do Galerii Dominikańskiej 2 piętro - dobra lodziarnia !!!

Potem Ostrów Tumski

Ogród Botaniczny

Potem pokaz fonann na Pergoli i przy okazji póki jasno warto obejrzeć Hale Stulecia...

Ps. Most Rędziński

Ps.2. I niech mi ktoś jeszcze raz powie na głos, że we Wrocławiu nie ma co robić :shout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie możesz wjechać na dach Dominikańskiej (nie nachodzisz się), widoki też niezłe i potem pięterko w dół na lody :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności