Skocz do zawartości

Czy DotPay żyje?


Probity

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi normalnie odpisują, wypłatę miałem po 3 dniach roboczych więc nie narzekam aktualnie

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piszesz do dotpay SA w PL czy dotpay LTD w lądku ?

ja bez problemów :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy są w PL. Do tej pory nie miałem z nimi problemów. Teraz coś się zacięło.

Czy piszesz do dotpay SA w PL czy dotpay LTD w lądku ?

W Krakowie.

Zasadniczo to mam dwie umowy - na sms-y z Eurokoncept, płatności z DOT-PAY.

EDIT:

Chyba tam odwiedzają PiO bo coś się ruszyło :)

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie mają dużo roboty z migracją wszystkich kont do dotpay PL z dotpay LTD.

Szkoda bo lubię dotpay LTD :D.

Jak ktoś nie żyje od 1 do 1 z wypłat dotpay to polecam: najniższe stawki i w miarę dużo kanałów płatności mają.

A jak ktoś chce mieć wypłatę szybko to nie polecam bo niekiedy miesiąc trzeba czekać :/.

Jak widać są plusy i minusy :-)

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaki dotpay chodzi - mój dotpay czyli dotpay.pl na maile odpisuje max 1 dzień, dzwonić nie dzwoniłam nie miałam potrzeby. Dzisiaj na koncie mam przelew, fakturę wystawiłam im 2012-04-10. Właścicielem jest Eurokoncept.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o własnie dziś przysżły opłaty za SMSy :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie wiem jak u Was, ale do mnie kasa za fakturę z początku lutego 2013 jeszcze nie dostała. Nie padło ubiegłym roku może teraz zdechnie.

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności