Skocz do zawartości

Czy DotPay żyje?


Probity

Rekomendowane odpowiedzi

jest osobny wątek ale tak - za SMSy brak wypłat w tym roku, przelewy bez problemu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dotpay polska nie działa w UK. od zeszłego roku.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotpay dziś zapłacił fakturę z SMSy za styczeń ...

edit: czyli postępuje jak moich 2 klientów - 59 lub 60tego dnia po otrzymaniu faktury płaci żeby nie być w krd :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze płacą bez problemu, kontakt też zawsze był natychmiastowy. Dziwne.

Może wszystko zależy od kwot.

A co do płacenia z opóźnieniami, wynika z tego, że nie mają płynności albo są na tyle cwani, że przez te 60 dni trzymają kasę na %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dziś za styczeń dostałem he he może sumienie ich ruszyło i przed świętami porobili przelewy byśmy miel za co hulać w wielkanoc :)

No to nie wszyscy dostali ten prezent, bo ja do tej pory nie mam zapłacone za styczeń ;/

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś ma problemy z otrzymaniem środków to należy zadzwonić i przypomnieć że mają obowiązek wysłać pieniądze dla firm do 7 dni, dla osób prywatnych 21 dni roboczych. Działa, sprawdzone .

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FV z lutego opłacili dopiero dziś i to po przedsądowym wezwaniu do zapłaty. Telefony do przeuroczych Pań na infolinii, które "przekazywały sprawę do księgowości" na nic się zdały, podobnie jak e-mailowe powiadomienia (całkowicie pomijane przez pracowników). Dla zasady wystąpiłem o zapłatę wraz z ustawowymi odsetkami, ale tych oczywiście nie doliczyli do ostatecznej wypłaty. DotPay zaczyna śmierdzieć trupem.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności