Skocz do zawartości

Czy DotPay żyje?


Probity

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wracając do tematu tego padła - nie zdarzyło mi się chyba, żeby cokolwiek zapłacili w terminie. Mam już dwie faktury przeterminowane. Kontakt z infolinią to jakaś parodia. Ciągłe przekazywanie sprawy "do księgowości", "do osób upoważnionych", do "odpowiedniego działu". Olewanie, brak odpowiedzi na maile. Serdecznie odradzam usługi Dotpay i Eurokoncept wszystkim, którzy się właśnie nad tym zastanawiają.

Katalog www | Darmowy katalog stron | Katalog stron

Kupię SEOkatalogi, oferty proszę przesyłać na PW. Wymienię się również tajnymi kodami do SEOkatalogów - też PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

zasadnicze pytanie na jakie dane wysylacie przedsadowe wezwanie? bo przeciez eurokoncept ma to w du**e, jak sie do nic dzwonia to kretynka w słuchawce raz przekazuje do księgowości (i dalej nic się nie dzieje) a raz twierdzi że oni nie odpowiadają za moją umowę z dotpay sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij przedsądowe.

Wiem wiem, dzisiaj wysyłam.

mogę poprosić o jakiś wzór, oraz informację co dalej? jestem w podobnej sytuacji jak Wy, jednak jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłem.

Czy musi upłynąć jakiś termin przed wysłaniem przedsądowego wezwania do zapłaty? Mam fakturę z marca, oraz kwietnia (kwietniowa przeterminowana "dopiero" 15 dni), więc nie wiem czy przedsądowe wezwanie do zapłaty puszczać tylko na fv z marca czy też z kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ma ktoś z nimi jakiś kontakt? Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Tylko ja tak mam czy to standard?

Nie wypłacili mi kasy wiszą mi ponad 10 tys, sprawa poszła do sądu ale z tego co widzać w google to takich przypadków jest mnóstwo

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypłaty robie co 5 dni. Za SMS płacą dość punktualnie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności