Skocz do zawartości

Idzie kryzys


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Prawda jest taka że narzekają w kryzysie Ci sami co narzekali przed nim i będą narzekać nadal po jego zakończeniu.

Z tym się oczywiście w pełni zgadzam. Jak ktoś ma pod górkę całe życie, to ani kryzys, ani czasy prosperity nic u niego nie zmienią.

Może ktoś ma jakiś ogląd na tę sprawą poza branżą IT?

@Beer, czyli jest jednak jakiś kryzys :)

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer - kup sobie jakiegoś Mustanga '69 czy Porsche, na jakiś czas powinno pomóc :)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik PKB to jedynie statystyka oparta na papierkach (fakturach). Wzrost wzajemnych zobowiązań firm (wynikających chociażby z podwyżek cen paliwa) nie świadczy wcale o poprawie sytuacji gospodarczej.

Krwią gospodarki jest gotówka. Mamy EURO 2012, fundusze unijne - ogólnie jest dobrze, krew krąży, ale do najmniejszych firm nie dociera. Kredyty są niedostępne lub całkowicie nieopłacalne dla małych firm, więc albo wegetują, albo upadają.

Upadająca konkurencja pozwala wegetować niedobitkom. Poszerza się rynek zbytu dla tanich sieci typu Biedronka albo lumpeksów (nawet celebryci sięgają po odzież vintage :)).

Budowlanka zawsze będzie się dobrze trzymać, zwłaszcza dzięki tym, którzy przywożą pieniądze z zagranicy. A kto potrafi zarabiać pieniądze, będzie je zarabiał bez względu na sytuację gospodarczą.

Ale: tak, moim zdaniem mamy w Polsce kryzys. Trochę zyskujemy na tym, że jesteśmy pograniczem Europy, ale i tak nie zapowiada się wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, już od dłuższego czasu smile.gif
Ja to bym chciał wybłagać czas na sen - ale i z tym ciężko.

Osobiście uważam że branża internetowa dopiero się rozwija, więc będzie tu coraz lepiej, dobra internetu są coraz powszechniejsze, więcej internautów, coraz więcej ludzi chce mieć witrynę - to napędza rynek.

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kryzys .... Wieku średniego :)

E tam, nie ma czegoś takiego... :)

Ja nie wiem gdzie Wy widzicie ten kryzys... Zastnówicie się przez chwilę - czy jestesie w stanie przypomnieć sobie choć jeden miesiąc bez trwającego/szalejacego/zbliżającego się "kryzysu" w mediach w ciągu ostatnich 20 lat?

Prawdziwy kryzys dotyczy tylko sektora publicznego, który ma dwie lewe ręce do pracy, w tym jedną w gipsie. Sektor prywatny jakoś zawsze daje sobie radę...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer - kup sobie jakiegoś Mustanga '69 czy Porsche, na jakiś czas powinno pomóc :)

Wolę "kaczuszke" albo Citroena Mechari :D a tak w ogóle to samochody mnie nie kręcą :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy kryzys dotyczy tylko sektora publicznego, który ma dwie lewe ręce do pracy, w tym jedną w gipsie. Sektor prywatny jakoś zawsze daje sobie radę...

Dokładnie :)

Jak podjeżdżam na zakupy do jakiś marketów- nie ważne spożywczych czy budowlanych, mam kłopot z zaparkowaniem. Nie chce mi się wierzyć, że ludzie parkują tam auta zamiast pod domem bo to daleko. Robią zakupy na potęgę :D

Powiem tak- kryzys niewątpliwie jest jeśli chodzi o zatrudnienie w mniejszych miastach. Znam trochę okolice Kłodzka i nie jest tam z pracą za wesoło. Szczególnie dla kobiet. W większych miastach jest o wiele lepiej ale nie każdy może/chce migrować za robotą.

e: @Beer, tylko nie mów, że SEO Cię kręci. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kobiety :(

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lekki kryzys ludzie teraz niechętnie wydają kase nie mowie tu o takich codziennych zakupach spożywczych. U mnie kogo bym na śląsku nie zapytał a ma mała firmę związaną z usługami to mówią , że słabo z zakupami i sprzedaż jest dużo gorsza niż lata wstecz (nie mówię tutaj o usługach IT) może to dlatego , że jest coraz więcej marketów które mają konkurencyjne ceny i powoli wycinają małe firmy bo większość ludzi woli jechać do marketu kilka km i kupić coś pare zł taniej niż iść kilkaset metrów do sklepu i kupić coś ciutke drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć. Patrząc po ludziach to raczej im się powodzi. Ciuchy, ubrania, perfumy, samochody to wszystko kosztuje, dlatego oszczędzają gdzie się da żeby mieć coś "fajnego" - na pokaz. Potem przyjeżdża klient Punto Grande za swoją dwuletnią wypłatę i prosi o rabat bo mu się drogo wydaje za takie "klikanie" :D

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności