Skocz do zawartości

Kto zdobędzie Puchar Polski ? :)


page up

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj jeden argument czemu jakieś hanysy mają zdobyć Puchar

Mógłbym podać wiele argumentów ale cóż Ruch nawet nie chce dzisiaj podjąć żadnej walki z Legią więc to nie ma znaczenia.

Plus jest jednak taki, że Legia na wiosnę jak zagra jeden dobry mecz to potem daje plamę w następnych trzech.

A Ty Banalny sam się ogarnij bo Legia gra na wiosnę taka kiłę, że aż szkoda gadać (jedyny jej plus to taki, że reszta drużyn bierze z niej przykład i gra równie beznadziejnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sting2005: prosiłem o tylko jeden :P Liga jest wyrównana , puchar to puchar. Na pewno szacunek dla Ruchu , że nie zagrał obrony Częstochowy jak cała liga jak gra z Legią , tylko najnormalniej w świecie grał w piłkę.Również szacunek dla trenera Fornalika. Ten facet to materiał , na trenera reprezentacji , z jakiś Piechów i innych Abbotów który grał chyba w 10 lidze angielskiej zrobił w miarę poważną drużynę.

sindirus: żartujesz ? Jak bym był typowym ligowym ogórkiem grającym np: w Ruchu albo innym Górniku byłbym zaczyczcony , że przyjeżdża Pan Danijel , Pan Miro(Radović) , Pan Żyro z Warszawy i pokazują jak się gra w piłkę. Zresztą je** to :

!!! Puchar jest nasz lalalalala lalalala lalalala Puchar jest nasz :pisze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze , poziom frustracji na kilkunastu forach które śledzę/udzielam się sięga zenitu. Ale to megaa uczucie :):) Ten pucha do LEGII należy ;) ,dzięki również za mega życzenia na maila. Jesteście WIELCY :) Dla takich chwil naprawdę warto żyć :). Proszę o jeszcze więcej wyzwisk itp. Mogą być nawet na tym poziomie co aktualnie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Abotta można mu wiele zarzucić, ale kolega nie ma racji, on poniżej 4 ligi nie zszedł gdzie grał przez 10 sezonów

Bury FC -17 spotkań i zdobył 6 bramek

Preston North End- 25 spotkań i zdobył 5 bramek.

Huddersfield Town F.C., w 113 meczach zdobył 48 bramek

Swansea City 18 1 bramka.

Darlington FC. Oldham Athletic. Charltonu Athletic. (tam też coś sypnął)

Ruchem Chorzów.

dla mnie to solidny zawodnik, bardziej niż jego brat którego pamiętam z Unii Janikowo Billy Abbott

panie banalny, prezentujesz pan dziwny sposób kibicowania, krzyczenia na forach, trzeba trochę obiektywizmu,

Górnik, Ruch, Legia, Lech, Widzew, to są nasze..polskie drużyny (byłem na wielu stadionach, i jeśli jesteś obiektywnym kibicem możesz na prawdę przeżyć niesamowite emocje)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules: Darujmy sobie "Panowanie".Krzysiek jestem:) .Chyba nie wyczułeś ironii ;) Abbot to oczywiście solidny zawodnik , ale nic więcej. Bardzo szanuje Ruch i Trenera Fornalika i wiem , ze od zawsze mają w tym klubie taka fajną knajpę w której spotykają się piłkarze i jest super , niemal rodzinna atmosfera. To jest ich wartość dodana , jeśli chodzi o ligę itp. Dla mnie finał PP to powinna być wojna , pressing i jeszcze raz pressing. Walka. Ruch nawet nie próbował walczyć...Też byłem na wielu stadionach...Bardzo szanuje Ruch za to , że odważył się grać w piłkę z Legią , inni by pewnie robili "obronę Częstochowy". Super. Życzę Ruchowi wiele sukcesów w mam nadzieję Lidze Europejskiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności