Skocz do zawartości

Polska autostrada popękała po 7 miesiącach od otwarcia


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Świecko (woj. lubuskie), 24.04.2012. Popękana nawierzchnia łącznika dawnego przejścia granicznego z Niemcami w Świecku z autostradą A2, 24 bm. Betonowy odcinek dwupasmowej drogi popękał siedem miesięcy po remoncie, który kosztował blisko 17 milionów złotych. GDDKiA twierdzi, że spękania to nie usterki, ale spodziewany efekt zastosowanego rozwiązania technologicznego :co: . (lm/kru) PAP/Lech Muszyński

https://forsal.pl/artykuly/612499,polska_au...d_otwarcia.html

moje rejony

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo do kieszeni za mało w autostradę ;) Juro się zapowiada coraz weselej. Nawet nowe autostrady szlag trafia :)

Swoją drogą technologicznie to chyba idziemy do tyłu :co:

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu wykonywałem prace dla Strabag, rozmawiałem z kierownikiem robót odcinka autostrady A4 z Bolesławca do Zgorzelca. Twierdził, że ta droga wytrzyma 100 lat. Może i wytrzyma tylko w jakim stanie?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowlańcem nie jestem ale ostatnio trochę się interesowałem tematem budowy autostrad i generalnie te pęknięcia wynikają z zastosowania twardszej nawierzchni - dzięki temu nie będą robiły się koleiny..Ja wole aby droga miała parę szparek na swojej powierzchni niż żeby na autostradzie jechać po koleinach ;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności